Bursaspor formaları teslim tarihi açıklandı

Bursaspor Kulübü ön satışa çıkan yeni sezon formalarının teslim tarihini duyurdu.

Bursaspor Kulübü‘nün paylaşımı şöyle;

2022-2023 Sezonu formalarımız ön satışa çıktığı tarihten itibaren toplamda 740 adet satılmıştır. Ön sipariş oluşturan formalar 06 Temmuz tarihinden itibaren kargoya teslim edilmeye başlanacaktır.

#DirilişSezonu #Bursaspor #Bursastore

Ön satış için …::: TIKLAYIN :::…

3 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

  1. Çoğu insan ( bende dahil ) formaların çıkmasını bekliyor. Beden sıkıntısından dolayı değiştirmek zor olduğundan uğraşmamak adına formalar çıktığında en az iki tanesini alacağım. Ön satışla yorum yapmak çok doğru değil.

  2. Yaw ben bu işi anlamadım. Ön satış, on line başvuru falan. Nooluyo amk? Avrupa Şengen vize başvurusu gibi, bi zorluklar, bi ciddiyet falan filan. Kardeşim biz eskisi gibi stor’a gidip, o sezonun 3-4 çeşit yeni formasını askıda görüp, hangisi bedenimize uyuyosa onu alıp gidemeyecek miyiz? Ne bu on line başvurular, Ön siparişler, arka siparişler, sanki Tayyip Aga’ya Kur Korumalı Mevduat Hesabı başvurusu yapıyoz da zengin olcaz amk. Alt tarafı PTT 2’de oynayacak olan ve şu an ilk 11 bile kuramayacak duumda olan iflas etmiş bi takımın formasını alcaz be yaa. O da geçmişinin hatrına. Mestan’sız, Bölükbaşı’sız, Ali Taysız ve gogocu Emin’siz günlerin yüzü suyu hürmetine.

  3. Siyah forma çok iyi. Aynısı Malatyaspor’da vardı. Macron marka. Hatta Kubilay Kanatsızkuş’un üzerinde çok iyi duruyordu bu forma. İnek Şaban kılıklı o Kubilay’ı bile sanki gerçekte topçuymuş gibi gösteriyodu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu