Bursaspor Footgolf ile eğlendi

3’er kişilik 16 takım halinde yapılan footgolf turnuvasında tüm kafile mücadele etti. Turnuvanın sonunda, Kubilay Kanatsızkuş, İsmail Can Çavuşluk ve Tercüman Altuğ Günaydın’ın mücadele ettiği takım turnuvayı 3’üncü, Bilal Kısa, Erdem Özgenç ve Malzemeci Gökhan Tokcan’ın mücadele ettiği takım 2’inci ve İsmali Konuk, Muhammed Şengezer ve Medya Sorumlusu Orçun Olukçu‘dan oluşan takım ise turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın en değerli oyuncusu ile Mert Örnek seçildi. Turnuvada dereceye girenlere kupalarını ve hediyelerini Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu takdim etti.

Bursaspor, footgolf turnuvasının ardından barbekü partisinde biraraya geldi. Takımdaşlığın üst düzeyde geçtiği Avusturya kampında yapılan barbekü partisinde, kulüp aşçısı Ramazan Korkmaz’ın hazırladığı yemekler beğeni topladı.

Bursaspor’un yemeği esnasında tecrübeli oyuncu Serdar Kurtuluş’un 29. Doğum günüde kutlandı. Sürpriz doğum günü pastasının mumlarını üfleyen Serdar Kurtuluş bu güzel günü organize edenlere teşekkür etti ve böyle bir ekiple birarada olduğu için kendini çok şanslı hissettiğini söyledi.

Gecenin sonunda tecrübeli oyuncu Erdem Özgenç ve Masör Mustafa Övüş söylediği şarkılarla neşeli geceye damga vurdular.

Takım, barbekü partisinin ardından kamp yaptığı otele gelerek dinlenmeye çekildi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu