Bursaspor FM yarın yayında!

Bursaspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada" 99.3 frekansından yayın yapacak BSFM, Bursasporumuz ve futbol başta olmak üzere, bütün spor branşlarında günceli ve gündemi dinleyicileriyle buluşturacak.

               Gün içinde müzik yayınlarıyla da keyifli saatlerin yaşanacağı BSFM'de haberler, yol ve trafik durumu, ekonomi dünyasındaki son gelişmelerin yanısıra, canlı telefon bağlantılarının da yapılacağı programlar ve maç yayınları da günlük yayın akışı içinde Bursalılar'la buluşacak.

               Sabah 07.00'de start alacak canlı yayınlarla güne merhaba diyecek olan BSFM'de futbol, basketbol, voleybol takımlarımızın maç yayınlarıyla birlikte, iddaaseverler de unutulmadı.

İddaa programında Türkiye liglerinin yanısıra Avrupa liglerinde haftanın maçlarının analizleri yapılacak.

               Bursaspor Televizyonu'nda yayınlanan canlı programların, BSFM'den ortak yayınının da gerçekleştirileceği günlük yayın akışında, spor dünyasındaki bütün gelişmeler konunun uzmanları tarafından telefon bağlantıları ve stüdyo yorumlarıyla ele alınacak.

               BSFM, ayrıca Bursaspor.fm adresinden internet üzerinden de dinlenebilecek." ifadelerine yer verildi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu