Bursaspor fesih açıklaması yaptı!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle:

Espor League of Legends oyunu ile ilgili daha önce yapılan 3 yıllık sözleşmemizi “Rockwill” firmasıyla karşılıklı anlaşarak bedelsiz bir şekilde sonlandırmış bulunmaktayız.

Bundan sonra Futbol oyunu olan FIFA’da yolumuza “Alyada” firmasıyla devam edeceğiz.

Eski ve yeni anlaşmaların taraflara hayırlı olmasını dileriz.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Biraqin bu işleri aqa ligde nasıl şampiyon oluruz.Orta ve uzun vadede nasıl başarılı olup kulübün borcunu sıfırlarız buna kafa yorun. Boş işler bunlar

    5
    3
  2. Türkiye U21’de Bu Gece Andora’ya 2-0 Yenildi Skandal Bir Sonuç Şenol Hoca sanırım maçtaydı bütün kademeler dökülüyor 11 yabancı ile oynanan Galatasaray ve tek yük Türk İle oynayan Fenerbahçe Beşiktaş Trabzonspor Başkanları günü yabancı ile kurtarmakta sonuç Türk Futbolunun Batması TFF artık uyanması gerek! Hele Galatasaray işin pisliğini gözümüz önünde sakat Futbolcuyu bile Türk menajerlik şirketine paralar ödeme yapıp transfer ediyor yani Galatasaray adının direk kulübünü arıyacak adının değeri kalmamış! sonuçta Bursaspor’da külübün içine kamp yapmış menajerlik şirketlerinden ve eski yönetimlerden kalan 500-600 Milyon TL borç ile boğuşuyor Stadyum Bizim Değil Tesis Bizim Değil Futbolcu Bizim Değil Fifa UEFA kapıda para yok gelecek parlak U21 Andora U17 kimbilir kime kaybediyor birer XBox alsak Fifa oynasak daha iyi galiba!

    4
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu