Bursaspor feshetti Altınordu istiyor

Bursaspor'la sözleşmesi karşılıklı feshedilen Recep Aydın'a Altınordu talip oldu.

Altınordu‘nun Recep Aydın’ı takıma katmak üzere olduğu ifade ediliyor.

İzmir ekibinin önümüzdeki günlerde tecrübeli oyuncunun transferini resmi olarak açıklaması bekleniyor.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Keşke oynatılabilseydi ama son maçlarda yedekten bile hoca oyuna dahil etmedi Recep kardeşimi.kenarda girememektense gitmesi onun için iyi oldu.oynasaydı hoca cesaretli olabilseydi iyi olurdu.evet yolu açık olsun.

   2
   3
 1. Burda bulunduğun süre içerisinde kulübümüzü tff ye şikayet etmedin adın bile geçmedi keşke yetenekli olsaydın uzun yıllar kalsaydın reis yolun açık olsun başarılar

  16
  2
 2. Altınordu bunu nasıl beğenmiş hayret,ya onlar futboldan çok anlıyor yada biz hiç anlamıyoruz ama açık net recep bitmiş şu an kadroya giremeyen gençlerimiz bile ondan bin kat daha iyidir gönderilmekte geç bile kalındı.

  7
  11
 3. Ya arkadaş kızmayalımda ne yapalım elinde yetiştirdiğin futbolculardan para kazandırma dan göndermek nedir, neyin kafasıdır. Ali Akman beş kuruş kazandırma dan gidecek herne kadar taraftar sevmesede kanatsızkuş beş kuruş kazandırma dan gitti nasıl bir yönetim mantığı kim bilir daha kimleri kaybedicez vakıfköy kurtuluşumuz diyoruz basiretsizlerle elimizde son kalan kozumuzuda kaybedicez buradan yönetime sesleniyorum aklınızı başınıza devşirin

 4. Emeklerin için teşekkürler, bence yetersizdi ve artık ayakları gitmiyordu. Keşke kalsaydı diyen arkadaşlara “Kör öldü badem gözlü oldu” deyimini hatırlatmak istedim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu