Bursaspor – Fenerbahçe maçı SOLD-OUT oluyor!

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin 29. Haftasında 11 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00'da oynanacak Bursaspor İnfo Yatırım - Fenerbahçe Beko maçına yeşil-beyazlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Play-off‘a kalma maçı olarak ön plana çıkan Bursaspor İnfo YatırımFenerbahçe Beko mücadelesi öncesinde satışa çıkan biletlere büyük ilgi gösterilirken kulüp sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınladı.

Bursaspor’un paylaşımında “ SON 1000 BİLET! Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 29. Haftasında 11 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00‘da Fenerbahçe Beko ile oynayacağımız karşılaşma için satışta 1000 adet bilet kalmıştır.” ifadeleri yer aldı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu basligi yazan kisi neden SOLD-OUT oluyor gibi garip bir fiil kullanma ihtiyaci hissettiniz? Tükeniyor veya bitiyor yazmak daha kolay sanki…

    41
  2. Biz ne zaman bu birliktelikleri belli maçlar önünde değil de tüm maclarin önünde yapmaya başlarsak o zaman layık olduğumuz yere geliriz. O zaman bizi yönetecek olanlar rahat rahat istediği gibi hareket edemezler. Ancak maalesef klasik olarak belli takımların ya da belli maçların öncesinde bu birliktelik meydana geliyor. O da maalesef yeterli olmadı ve olmuyor

    11
    1
  3. Her şey konusulacak divan toplantısında dendi yine karnından konuşmalar devam etti. kulüp nolacak başkan kim olacak transfer tahtası açılır dendi ne ile olacak borç nasıl düşürülür sirketlesme olacakmi yine aynı cümleler bu konuşulanlar 5 yıldır aynı kimse çıkıp yeter artık demiyor işaret edileceklerdi başkanı herkesin kafası kumda belli ki amatöre gittik seneye kulübümüz yok olacak.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu