Bursaspor Esports tanıtılacak

Bursaspor Kulübü bir açıklama yayınladı.

Bursaspor Kulübü olarak Rockville Teknoloji Şirketi ile Bursaspor Esports takımının kurulması kapsamında yapmış olduğumuz anlaşmanın detayları ve faaliyetleri ile ilgili olarak kamuoyunu bilgilendireceğimiz basın toplantısı 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 13:30’da Bursaspor Kulübü Özlüce Tesisleri konferans salonunda gerçekleştirilecektir.

Bilgilerinize sunarız.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Arkadaşım mahalle yanıyor . Siz saç tarıyorsunuz. Dalga mı geçiyorsunuz ?

  Bu takım düşerse E-Sportta şampiyon olsak ne yazar. Gidin takımı toparlayın.

  30
  18
 2. Espordan anlamayanlar gelmiş konuşuyor. Aynı zamanda Bursaspor bir futbol kulübü değil spor kulübüdür. Evet futbol takımımız maalesef kötü durumda ama bu demek değil ki basketbol oynamayalım espora takım çıkarmayalım farklı şeyleri aynı bağlamda değerlendirmek yanlış olur.
  Saygılarla

  17
  13
 3. BURSASPOR HİÇ KİMSENİN EGOLARINI TATMİN ETME YERİ DEĞİLDİR, BAŞKAN SEÇİLENLER KULÜP İYİ İDARE EDİLSİN DİYE SEÇİLİYOR, BABASINDAN MİRAS KALMIŞ GİBİ KAFASININ ESTİĞİ GİBİ BEN BAŞKANIM İSTEDİĞİMİ YAPARIM HAVASINDA YÖNETEMEZ, İŞİ BİLMİYORSAN GETİR TAKIMIN BAŞINA PROFESYONEL BİR MENEJER MİSAL SÜHA SİDAL GİBİ TESLİM ET, HEM TRANSFERİ YAPSIN HEM FEDERASYONDA HAKKIMIZI ARASIN,BURSASPORA LAF ATAN ŞAMPİYONLUĞUMUZA ŞAİBELİ DİYEN BAZI ŞEREF YOKSUNLARINA CEVAP VERSİN, HULASA TAKIM ADAM GİBİ YÖNETİLSİN BARİ BUNU YAPIN BUNDAN SONRA GELECEK BAŞKANLARADA SESLENİYORUM SAYGILARIMLA.

  6
  5
 4. Tamamen gönüllü bir şekilde maddiyattan uzak analistlik yapmak için kaç mesaj attım, dönüş olmadı. Bedavaya fazladan bir göz olmak istiyoruz, aşık olduğumuz renklere hizmet etmek istiyoruz adamlar ipleyip cevap bile vermiyor.

  1
  1
 5. Güzel haraket ama zamanlaması kötü.Hem geç kalınmış hem de futbol takımının bu kadar berbat olduğu dönemlerde bu işle uğraşmak taraftardan tepki çeker.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı