Bursaspor Esports Dota 2 Takımı açıklaması

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Bursaspor Esports Takımı ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Paylaşım şöyle:

Bursaspor arması artık DOTA 2 arenasında da yer alacak.

Bursaspor Esports olarak Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi yaz mevsiminde mücadele edecek olan League of Legends takımımızın ardından, bir süredir devam etmekte olan alt yapı çalışmalarımız doğrultusunda armamız artık DOTA 2 arenasında da yer alacaktır.

Takımımızın teknik kadro ve oyuncuları ile ilgili bilgilendirme ilerleyen günlerde yapılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Arkadaşlar, elmayla armutu ayırt etmek gerekir. Tamam, belki futbolda başarısız dönemler geçiriyor olabiliriz ama Bursaspor bir “spor kulübü”. Yani futbolun yanında diğer alanlara yönelmek takımımızın profesyonel bir spor takımı olması için gereken bir şeydir. E-spora girişin geç kalınmış fakat yapılması gereken bir hamle olduğunu düşünüyorum. Bursaspor için hayırlı olsun.

  37
  2
 2. Abiler ben biraz teknolojiye tepki olarak doğmuş bi adam olarak tam anlamıyla anlamıyorum bu işlerden, nedir bu esports olayı kısaca özetleyebilecek biri var mı bu tosuna?

  5
  1
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   bilgisayar oyunlarının profesyonel arenası gibi düşünün daha önce beşiktaş galatasaray ve fenerbahçe bu alanlara girmişti bjk ve gs pek başarılı olamasa da fenerbahçe gayet iyi seviyede şuan

   3
   2
 3. trendi yakından takip etmemiz güzel bir şey. şu an gereksiz gibi görenler olabilir ama ilerleyen zamanlarda ek gelir olarak faydalanabilecek bir branş.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu