Bursaspor eski başkanını andı

Bursaspor Kulübü resmi medya hesaplarından bir paylaşımda bulundu.

Bursaspor Eski Başkanlarından Merhum Orhan Özselek için “Kulübümüze değerler katmış olan eski başkan ve futbolcularımızdan rahmetli Orhan Özselek’i aramızdan ayrılışının 18. yılında saygı ve özlemle anıyoruz.” ifadelerine yer verildi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Parasız nasıl kulüp yönetilir tüm Bursa ya ders vermiştir.. Dürüst Başkan mekanın cennet olsun…

  21
  1
 2. Rahmetli Orhan Özselek BURSASPOR tarihinin en önemli şahsiyetlerinden biridir.Gerek futbolculuk hayatında gerekse başkanlığı döneminde karakteri ve beyefendiliğiyle camiamıza örnek olmuştur.Huzur içinde yatsın.

  20
  1
 3. RAHMETLİ ÖZSELEK DE ÇOK ZOR GÜNLERDE VE EKONOMİK OLARAK YETERSİZ OLDUĞU BİR DÖNEMDE BAŞKAN OLMUŞTU…ANCAK BURSA KENDİSİNİN SAMİMİYETİNDEN ŞÜPHE DUYMADIĞI İÇİN MADDİ MANEVİ ARKASINDA DURMUŞTU…ALLAH YATTIĞI YERDE DİNLENDİRSİN

  11
  1
 4. Allah rahmet eylesin ,işde iyi işler yapanları,bu şehre hizmet edenler rahmet ve dualar ile anılır acaba EK dan başlayıp AA a kadar olanlar nasıl anılacak ve onların paydaşları çok merak ediyorum camiamızda ki tüm sevgisi yüreğimizde olan Rahmete yürüyenlere Şükrü amca yı yı da İbrahim Yazıcıyı da her daim anıyoruz şimdi sırça köşklerinde Bursaspor dan ve bu şehirden bir çok nimetlerinden faydalanıp biryerlere gelmişlerde otursunlar dursunlar Rahmetli amigo Yaşar maçın yan hakemine ölüm de var diye seslenirde ey sırça köşlerinde üzerlerinde farklı takımların formaları olanlar cenazeniz Ulucami den bir kısım mülki erkan ve kendi yandaşlarınız eşliğinde kaldırılır gidersiniz bilginiz olsun

  5
  1
 5. Orhan abiyi saygı ve rahmetle anıyorum.
  Bu kulübe kötülük edenler ebediyete intikal ettiklerinde nasıl anılacaklar.

  3
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu