Bursaspor – Esenler Erokspor biletleri satışta

Bursaspor'un 2 Aralık Cumartesi günü saat 14:00'de Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda oynayacağı Esenler Erokspor maçı biletleri satışa çıktı.

Esenler Erokspor maçı bilet fiyatları şu şekilde;

• Güney Kale Arkası Tribünü: 50 TL

• Doğu Üst Tribünü: 100 TL

• Doğu Alt Tribünü: 130 TL

• VIP Tribünü: 200 TL

• Batı Alt Tribünü: 250 TL

• 1963 Tribünü: 300 TL


• Kadın ve 16 yaş altı çocuklarımız için iç saha maçlarımızda Kuzey Kale Arkası Tribünümüzde yer alan maç biletleri 20 TL’dir.

• Öğrenci Belgesiyle bilet gişelerimize gelen öğrencilerimiz (ilkokul-ortaokul-lise-üniversite) için Kuzey Kale Arkası Tribünümüzde yer alan maç biletleri 20 TL’dir.


BİLGİLER;

– Bilet satışları passo.com.tr web sitesi, PASSO Mobil Uygulaması ve Stadyum Ana Bilet Gişesi üzerinden yapılacaktır.

– Localarımızda müsabakayı izleyecek olan taraftarlarımızın stada giriş yapabilmek için biletlerini PDF olarak indirip turnike gişelerinde okutmaları gerekmektedir. Aksi takdirde stadyuma girişleri mümkün olmayacaktır.

– Passo Mobil Uygulama ile müsabakaya biletlerim bölümündeki PDF bilet ile giriş yapılabilir, Passo Mobil Uygulamada ki “Maça Gir” butonu e-bilet müsabakaları için geçelidir, 2023-2024 futbol sezonu müsabakalarımızda aktif olmayacaktır.

– 7 yaş ve üzeri çocuklara maç bileti alınması zorunludur.


ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN BİLET YÜKLEMELERİ

– Stadyumumuzda 106 adet engelli ve refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarlarımız müracaatlarını aşağıda belirtilen bilgiler ile birlikte 1 Aralık Cuma günü saat 18:00’e kadar engeltanimiyorum@bursaspor.org.tr adresine mail göndererek yapabilirler. Ayrıca passo.com.tr üzerinden üyelikleri varsa mail adreslerine de yükleme yaptırabilirler. Stadyum gişelerinden engelli tribünü bilet yüklemeleri yapılmayacaktır.

– Engelli taraftarlarımız bilet teminini stadyum ana bilet gişesinden yapabileceklerdir.


Gerekli Bilgiler;

Ad Soyad // TC Kimlik Numarası // Engelli Kartı Fotoğrafı (Ön ve Arka Yüz) // Telefon Numarası

Not: Engelli kartında ‘’Ulaşımda Refakatçi Hakkı Vardır’’ ibaresi olan taraftarlarımız aynı mail içerisinde refakatçisi içinde üst bölümde yazan bilgileri iletmesi gerekmektedir.


AMATÖR SPOR KULÜBÜ SPORCULARI İÇİN BİLGİLENDİRME

– Şehrimizin Amatör Futbol Kulüplerinde lisanslı olarak forma giyen 10-17 yaşları arasındaki sporcular için iç saha maçlarımızda Kuzey Kale Arkası Tribünümüzde yer alan maç biletleri 10 TL’dir. Sporcularına bilet alacak olan kulüplerin sedefturhan@bursaspor.org.tr mail adresine isim listelerini ve teslim alacak yetkiliyi maçtan iki gün önce saat 16:00’a kadar bildirmesi gerekmektedir. Amatör spor kulübü yetkilileri veya sporcular Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu gişelerinden biletlerini temin edebilirler. Maçlara girişlerde kimlik kontrolü yapılacak olup 18 yaş üstü kişiler kesinlikle alınmayacaktır.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BJK Evde 5-0 FB 6-1 Yeniliyor Hala Gazeteciler Nasıl Tur Atlar Hesapları Yapıyorlar Acaba Futbol Mafyası Şikesimi Diye Araştıracaklarına! Şike Mafyası Futbolculara Futbol Kulüpleri Esir Almış Hala Araştıran Yok! Nasıl olurda 5 ve 6 aynı gün yerler? Araştırılsa Bu Kulüplerinde İçi Boşaltımış Bursaspor’dan Farkı Devamlı Devletin Malı Mülküne Çöreklenip Satıp Ayakta Kalıyorlar Borçları Devler Ligi Şampiyonları Olmuş Devamlı Devlete Baskı Yapıp Vergi vs Ödemiyorlar TFF bu 4 kulübü Ligden Atması Gerekirken korkudan -3 Puan Bile veremiyor bu kulüpler Her Türlü Haksızlık Yaparlaken Bursaspor’a Kayserispor -3 puan veriyorlar yani nerede kaldı eşitlik hak vs?

  16
  8
  1. @MayaMaya yorumuna yanıt olarak

   Neden öyle diyorsun timsah arena stadı açılırken düzceden izmittten sakaryadan inegölden mevcut iktidarımız ve dünya liderimiz çakma taraftar getirmedimi kendisini alkışlatmadımı o günkü belediye başkanımız RECEP ALTEPE Stad Yapımından 500 milyon cuk cebe indirirken buna göz yuman iktidarımız olsun dünyanın en pahalı stadı bursaspora yakışır diyerek RECEP ALTEPE Yİ ödüllendirmedimi daha ne istiyorsun hangi stada bugüne bugün böyle bir jest yapıldı ayrıca özlüce tesislerimize tooğ aracı girmedimi muhteşem bursa millet vekilimiz varang bey tooğ aracıyla gelmedimi Alinur Aktaş bursaspora yük olmasın diye katlı otoparkı bursaspordan geri almadımı ayrıca iktidarın atadığı tff başkanı bursasporluların parası cebinde kalsın diye bursaspora sudan sebeblerle 9 maç sahasını kapatmadımı 4 büyüklerin vergi borçları nı silen iktidarımız borç yiğidin kamçısıdır diyerek bursasporu yiğit statüsüne koymak için vergi borcunu bile silmedi gözünüze dizinize dursun iktidar bursaspor için elinden gelenin fazlasını yapıyor ama siz anlamıyorsunuz yazıklar olsun Almanya bizi kıskansın diyen iktidarımız türkiyede ucuz ekmek satılıyormuş dedirtmemek için ekmeği 10 tl yaptı ucuz sebze meyve yeniliyor denmesin diye patatesi 22 tl soğanı 19 tl yaptı hala yaranamadı size

   3
   4
    1. @Doğn yorumuna yanıt olarak

     Kardeş biz kuldan değil yaradandan korkarız dilimi kesecek bir babayiğidiniz varsa buyursun gelsin dilimi kessin lakin dili varken dilsiz şeytanlık yapanların öbür dünyada halini düşünemiyorum kula kulluk edenin dili varkende konuşamıyor şükürler olsunki RABBİM insan oğluna beyin akıl irade vermiş kullansın diye eğer kullanmaya korkuyorsan o senin bileceğin bir şey .Lakin yarın bir gün başın derde
     cebin dara düştüğü zaman ALLAHIM Sen beni koru yardım et diyebilmelisin şimdi dilsiz şeytanlık yaparsan RABBİMDEN Nasıl yardım istemeye yüzün olacak he iki yüzlülük kanınızda varsa sana hayırlı işler

     2
     3
   1. @semih yorumuna yanıt olarak

    Kardeş dediklerin sadece politik ironi ve bir partinin hedef alınmasından ibaret! Devlet sanırım 1000 yakın ufaklı büyüklü stadyum inşa etti bu dünyada eşi görülmemiş birşey ve bunlardan en güzel ve büyüklerini 4 büyük hegemon kulübe teslim etti bizimkisi 10 sene inşa süresi ve hala bitmedi bu kulübün eski başkanlarının özel isteğiyle yok timsah kafası gibi saçma sapan nedenlerden bitmedi ve maliyeti uçtu ve üstüne stadyum yapılacak arsa toplanıp birleştirilirken arsa sahipleri zorluk çıkartıp milyon milyon istedi anlaşılan fiyatların sonuç ne biliyormusun bu koruduğunuz insanlar bu memlekette büyük zarar verdi vermeye devam ediyor en büyük örnek döviz 30-40% artmadığı halde bahane uydurarak ekmek vs 100% artırıldı ve sonuç emekli maaşı artığı gün simsarlar herşeye 100% zam yapıyor bumu sizlerin empatiniz veya gidip pkk lının elini öpmek veya kırıştırmak yeterki belediye başkanı seçilin diye burda bir iç çürümüşlüğü var oda maalesef beceriksiz gayri milli bir kesim muhalefet zaten muhalefet iyi olsaydı bunların hiçbiri başına gelmezdi kimsenin!

    6
    1
    1. @MayaMaya yorumuna yanıt olarak

     Sen hangi ilden yazıyorsun stadın yapıldığı yer devlet hazinesine ait bir yer diyelimki senin dediğin gibi şahısların olsun o arazinin değerini yinede almış olduğu vergi üzerinden devlet istimlak eder yok kat kat para istemişler felan onlar hikaye gelelim diğer konuya simsarlar demişsin bu simsarlar uzaydanmı geldi dokunulmazlıklarımı var kimse bir şey yapamıyor sen devletin başısın getirirsin kanunu uygularsın olur biter pkk konusuna gelince muhalefetmi pkklı teröristleri af edip ceplerine 7 bin tl harçlık verib dışarıya saldı muhalefetmi açılım sürecini başlatıp hakimleri pkk nın ayağına götürdü muhalefetmi imralı adasına imralı canisi rahat etsin diye imralıya saray yaptırdı imralı canisinin kardeşini devlet televizyonuna kim çıkardı elele kolkola meğri meğri diyordunuz siz yaparken iyi ne çabuk unuttunuz bunları balık hafızalımısınız siz ama sizin için bunları söylemek çok kolay kendi yaptığınız pislikleri başkası yapmış gibi göstermek zamları bile RABBİM yapıyormuş bu ne dersin ben sana bunları yazıp neyi değiştireceğimki insanlar at gözlüğünü çıkarmadıktan sonra ister çan dinlet ister ezan beynini kullanmasını bilmiyorsan sırtına binenin istediğini yapacaksın siz bu yolda lofentenden masallar dinlemeye devam edin uyuyun sabah uyandığında da makarna yersin olur biter ot gibi yaşar saman alevi gibi yok olursun

     4
     3
     1. @semih yorumuna yanıt olarak

      Stadların çoğunu TOKİ yapıyor neden ortalığı Bursaspor yönetim başkan karıştırdı ve TOKİ yapmadı? Neden yerel mimar hayatında timsah kafası benzer vs yapmamış seçildi? Neden devlet arazisi değilde kulüp yönetimi hastane vs bölgesini istedi? İstimlak vs senelerce sürerdi bu kadar cahil olma! Sen pkk ile devlet 30 senedir irtibatta olduğundan bir haberde değilsin herhalde hiç Askerlik yapmadın demi batıda torpil ile belli! muhalefet ilk pkk bağlantıları meclise soktu unutun her halde yemin seremoni skandalını! adı üstünde barış süreci yapılıyordu IRA gibi ama teröristler silah bırakmadı FETÖ JONNY simsarları yüzünden! imralıya saray iki odalı beton mapus saraysa tam kafadasın ne içtin kardeş? elele kolkola meğri meğri yapan sizlersiniz hala halay çekip terrörcülerden medet umuyorsunuz ama geçti saman alevi gibi yok oldunuz!

      3
      3
  2. @MayaMaya yorumuna yanıt olarak

   Renktaşım… süper lig üçünü sınıf ligi..
   Avrupa oldumu fısssssss hava gazı.

   Eziktaş ve sŞikebahce konferans..yani yine üçüncü sınıf ligi olduğu halde.. bizleri rezil etmeye devam.

   Fener tarfatarı da Galip gelince… sanki Real Madrid yenmiş gibi abartmalar. Milli takım içinde geçerli..70 yıl sonra Almanya’da galibiz. Oda dostluk maçı.
   Nasıl abartmalar.. görgüsüz ler gibi…

   Abartmada bizim millet dünya şampiyonu.

   Ha aynısı bizim gençler… örnek..maç bitmeden gol atınca abartıcı sevinmeler..yani maçı bırakıyorlar!

   Kafalarda bitiyor herşey!

   Kafalar iyi gitmiyor!

   6
   7
   1. @BursaYeşili16 yorumuna yanıt olarak

    Bursa yeşili renkdaşım iyi kötü yapmış olduğun yorumları beğenirdim ama ne yazıkki son günlerde yapmış olduğun yorumlara katılmam imkansız Bursaporun durumunu görmezden gelerek beşiktaşa fener bahçeye laf söylüyorsunuz referans ligi dediğiniz yerden beşiktaş ve fenerbahçe nin ne kadar para kazandığını biliyormusun açıkca söyliyeyim ordan kazandıkları parayla bursasporun tahtası 2 sefer açılır reklamı sponsoru naklen yayın gelirleri seyirci hasılatı uefanın destek primi resmen adamlara para akıyor bizde durum ne parasızlıktan eksi üç puan cezası elektiriklerimiz kesilmemiş diye sevinir duruma geldik birde şöyle bir durum var kesin olmamakla yazıyorum beşiktaşın 5 yemesi fenerin 6 yemesi iddanın bir projesi olabilir türkiyede idda oynama oranı 8 milyonu geçmiş bu 8 milyon kişinin en azından 6 milyonu beşiktaşın ve fenerbahçenin galibiyetine oynamıştır idda eğer beşiktaşa ve fenerbahçeye yenilin size bu kadar para dediyse 5 . 6 değil 7 . 8 bile yerler adı üstünde konferans ligi amaçı yok getirisi çok NOT yorumu yazarken ufak bir araştırma yaptım Konferans ligine katılan takımlara hiç derece yapmasalar bile 2 milyon euro para alıyorlarmış 1 ve 2 sırayı paylaşan takımlar ise 4 ile 5 milyon euro para alacaklarmış bursasporun tahtası 1milyon 300 bin euroya açılıyor

    1
    6
   2. @BursaYeşili16 yorumuna yanıt olarak

    konferans liginde her galibiyete 500 bin euro berabere kalana 166 bin euro birinci sıraya ek olarak 600 bin euro 2 siraya 325 bin euro eleme aşamasında 300 bin euro son 16 ya kalırsan 600 bin euro çeyrek finale kalırsan 1 milyon euro yarı finallere kalırsan 2 milyon euro bu rakamlar sponsor ve stad gelirlerinden hariç rakamlar fener bahçe zaten 3 milyon euroyu şimdiden garantilemiş

    3
    4
 2. Haydi maça renktaşlarım Bursasporumuzu yalnız bırakmayalım. Bursaspor için gidelim.Kötü gününde her zaman yanında olalım.Maç zamanı herşeyi unutalım arkadaşlar.Rakip , lig, sıralama, kişiler , başarıya endeskli maçlara gelmemezlik yapmıyalım.Farkımızı maçlara gelerek gösterelim tıpkı Atatürk stadındaki gibi.Bizler görevimizi yapalım.Bursaspor un tek dostu arkadaşı sevgilisi Bursaspor dur.Herşey Bursaspor için haydi maça…

  13
  12
  1. @1963 yorumuna yanıt olarak

   Bir temenni de bulundum benim için ekşi verenler hiç umurumda değil ve onaylayanlar da onay versindiyede yazmadım görüşü mü kaos yaratmayalım bizler Bursasporluysak takımımızın yanında olalım.Duruma göre kişilere göre gelinecekse o zaman sen nasıl Bursasporlusun derler.Bu hafta görecez kaç bin kişi gelecek ama rakip İstanbul kulüpleri olsa herkes gelir bilet kalmaz.Ondan sonra iyi günde kötü günde sapına kadar Bursasporluyuz demek kolay icraat sıfır.Ben Bursaspor için giderim rakip ayırt etmem kişiler içinde gitmem.Herkes gelsin bu genç oyuncuarın yanında olalım.

   2
   1
  2. @1963 yorumuna yanıt olarak

   Tebrik ederim güzel olumlu yazmışsın birleştirici diğerleri mazeretli gelemez maça kaos yaratmak için herşeyi yaparlar.Madem maça gelmeyecek taraftar gitsin eksi 3 puanın hesabını Recep bölükbaşı dan,Ali Ay dan, Erkan Körüstan dan, Emin Adanur dan, Recep Altepe den, Mesut Mestan dan sorsunlar.

  1. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

   Bu hafta 3 atmazsak ben bişey bilmiyom. Görün bak. Lig başımndan beri rakiplerin kalesine bile gidemeyen Bursaspor bu pazar beklenen fırtınayla birlikte Erokspor ceza alanına kara bulut gibi çökecek ve gol olup yağacak. En az 3-0 yaparız.

 3. Radikal olarak recep gunay baskanimizin arkasindayiz. cumartesi kuzey kale arkasi bizden sorulacak. biz ne baska taraftarlara benzemeyiz. Sonsuza kadar bursaspor ölümüne ra ra RA-DI-KALLL

  4
  25
  1. @serdar cokgüc yorumuna yanıt olarak

   Ben sana neden bahsediyorum ..sen neler yazıyorsun.

   Sen örneksin .. kafada biytiyor!!

   Konferans Ligi’nde hiç duymadığım takımlar var.

   Bizim süper lig takımları bunlara bile kafa tutamıyor.

   Hadi eyvallah sen istediğin gibi düşün 🤫🤫

   1
   1
  2. @serdar cokgüc yorumuna yanıt olarak

   Radikalin ismini kitletme dümenci , Radikal uzun zamandır Kuzey kalede değil ki ismin cismin tanımıyorum tamamen kirletme için yazdıgın yalan bilgi

   1
   2
   1. @CMC yorumuna yanıt olarak

    cmc sen yenısın galıba bız 26 27 yıldır trıbundeyız zamanında sedat abıler grubu kurdugunda ordaydık sımdı fahrınin yanındayız. sonuna kadar radıkalız. corbacılara benzemeyız. recep baskan ne derse o

    1
    1
  3. @serdar cokgüc yorumuna yanıt olarak

   Ya ne yaptı ki arkasında duralım bir kulüp başkanı anca kendi kulübünü aleme rezil edebilir para yoksa niye geldin corb peşindesiniz

   4
   1
   1. @Serdar günen yorumuna yanıt olarak

    parasi olanlar ne yapti onuda soylesen bi. dun aksam fener basket maçında son saniyede kazandi bizim eski başkanımız yaninda cem yilmaz oturuyordu.2 ligden super lige çıkaran buyuk baskanimiz!! ciktigimiz zaman böyle sevinmemistir.you tube 12.50 video 10.20 dk itibaren seyret sevincini görsen birak recep gunayla devam edelim amatore duselim dersin.

    1
    1
 4. Ne yuzsuz adamsın hayla orda duruyorsun sen galiba insan deyilsin yav seni kimse istemiyor orda niye duruyorsun

  3
  1
 5. beyler işte bu maçta RECEP BAŞKAN ı bağrımıza basalım. aķiyoruz. bekle bizi süper lig geliyoruz. OKADARRR

  2
  1
 6. Arkadaşlar il dışından geleceğiz. Kendi Pasolig hesabımdan 2 adet aldım. Arkadaşımın kartı yok. Direkt kodla girebilir mi?
  Teşekkürler

 7. Bursasporlu Bursaspor için gelsin ve genç çocuklara destek olsun.Protesto için gelecek varsa gelmesin.Biz kişilere nede rakibe nede başarılı veya başarısızlık için gidenlerdeniz.Gelin en az 10-15 kişi olsun yarın maçta ama yok olmaz şartımız var FB,GS,BJK olursa gideriz bilet kalmaz kuyruk olurlar sabahlarlar .Bursasporlu özünü geleneğini kaybetmiş ayrıcalıklıydık hani diğer rakiplerden artık bitmiş.Nerde o Atatürk stadındaki Teksas ve gerçek taraftar yok.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu