Bursaspor ertelendiğini duyurdu!

Bursaspor’da yarın yapılacağı açıklanan, geniş katılımlı kulübün geleceğini ilgilendiren Divan Kurulu toplantısı ileri bir tarihe ertelendi.

Kulüpten yapılan açıklamada “25 Nisan 2024 Perşembe günü (yarın) saat 18.00’da gerçekleşmesi planlanan Divan Kurulu Toplantımız ileri bir tarihe ertelenmiştir.” denildi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Enes yorumuna yanıt olarak

    Divan karyola hepsi boş.. Bursaspor yıllardan beri başıboş.. Divan denen boş adamlar biraraya gelse ne olur.. Takım bunlar yüzünden 3.lige kadar düşmedi mi.. Divan bu takıma sahip çıkmadıysa ya kapatıp gitsinler yada adam gibi bir denetleme kurulu oluşturulsun.. Boş karyolacıbaşı adamların toplantılarını ben görmek ve duymak istemiyorum..

 1. Sebep? Neden? Erteleyin bakalım yılları çalınmış Bursaspor’un ne olacak ki 1-2 hafta daha ertelense…

  23
 2. Bu olacak divan kuruluna Bursaspor un geleceği için herkesin gelmesi gerekir.Erteleme sebebi nedir Bursaspor un 1 dk sı dahi önemli ama nerede bu ciddiyetlilik?

  17
  1
 3. Divanın hafta içi olması
  Yanlış karar gibiydi
  Ama önümüzde seçim var
  Biran önce karar alinip
  Harekete geçilmeli bence
  Divan falan çok da önemli ve etkili
  Degil ivedi karar alinabilinmesi adina
  Vali-belediye ve btso başkani 3’lü
  Mini zirvede buluşmali her biri 10’ar
  Kişi olmak üzere 30 kişilik Bursaspor Kurtuluş Platformu gibi bir oluşum
  Kurulmali bu ekibin ortak karariyla Başkan adayi belirlenip seçime o adayla tek listeyle gidilmeli başkan seçilip kendi ekibini kurmali, bu kurulan platform tamamen maddi destek olup
  Fifalik dosyalar-eski yönetici ve Başkanlarin alacaklari-banka ve devlet kurumlarina olan borçlarin yapilandirilmasi gibi geçmiş problemlerin çözümü adina çalişmalilar ve Bursasporun şirketleşme hazirliklarini bizzat masaya yatirip hayata geçirmeliler, gelecek olan yönetim sadece kendi dönemindeki maddi konularla ilgilenip, hedefi zirve olan bir takım kurmalilar

 4. gerekçe?
  zaten çokta önemli değil.
  ilke, prensip, kural, plan, program falan hak getire..!
  zaten bunlar biz de çiğnenmek için ortaya konuyor.
  iyice arabesk kulüp olduk.
  havaya ve duruma göre renk, şekil ve kılık değiştiriyoruz…

  3
  1
 5. Bugün abiye başörtüsü sergisi vardı statta herhangi bir darbe falanda olmadı belkide divan başka yerde bulamadı para tutmaya devlet binası kalmadı basketbol sahasına gitsen şirket ciosuna ulaşana kadar bosverin seçim 25. 2 tura kalmadan seçilsin selanan döner millet:⁠-⁠)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu