Bursaspor Erikli ile sponsorluk imzaladı

Türkiye'nin en sevilen su markası ve pazar lideri Erikli, Bursaspor ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Erikli 2019-2020 futbol sezonunda Bursaspor'un resmi şort ve su sponsoru oldu.

Farklı branşlarda spora verdiği desteği sürdüren Erikli, Bursaspor ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi. Erikli, 2019-2020 futbol sezonunda Bursaspor’un resmi şort ve su sponsoru oldu. İmzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Erikli, Bursaspor taraftarlarına yönelik pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde bulunma hakkına da sahip olacak. Düzenlenen imza törenine, Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan, İdari Asbaşkan ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Aman, Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eraslan ile Erikli Tedarik Zinciri Direktörü Raif Koral, Erikli Marka Müdürü Emre Tezel ve Erikli Kurumsal İletişim Müdürü Funda Küçükosmanoğlu katıldı.

Erikli ve Bursaspor, Bursa‘nın ortak değerleri”

Yapılan anlaşmayla ilgili olarak Erikli Marka Müdürü Emre Tezel, “Erikli ve Bursaspor, Bursa‘nın ortak değerleri arasında yer alıyor. Bursa bizim evimiz, marka olarak doğup büyüdüğümüz şehre yatırım yapmaya, ekonomik, kültürel, sosyal anlamda katkıda bulunmaya büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda, uzun yıllardır aralıksız olarak destek verdiğimiz Bursaspor camiasının yeniden yanında olmaktan, Erikli olarak Bursaspor’u desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Yıllardır desteğimizi sürdürdüğümüz Bursaspor’un bu sezon da resmi şort sponsoru ve resmi su sponsoru olduk. Bu sayede, Erikli ve Bursaspor paylaştıkları ortak değerlerle yeni sezonda da birlikte sahaya çıkmaya devam edecek. Erikli’nin Türkiye‘nin en sevilen suyu olmasını Uludağ‘ın zirvesinin eşsiz lezzetine borçluyuz. Bu nedenle, Bursaspor’un ‘Yeniden Zirveye’ mottosunu çok beğendik. Bursaspor’un güzel bir sezon geçireceğine inancımız tam.” dedi.

Bursaspor “Yeniden Zirveye” yükselmeye hazır

Erikli ile imzalanan anlaşmadan dolayı son derece mutlu olduğunu dile getiren spor, “Bu topraklarda doğmuş 50 yılı aşan yolculuğunda Bursa’dan dünyaya açılan, dev bir marka haline gelerek şehrimizin iftiharı olmuş Erikli’nin, bu sezonda kulübümüze destek vermesi ve yanımızda olması bizleri son derece mutlu etti. Yıllardır aralıksız olarak sürdürdüğümüz iş birliğimiz çerçevesinde, kulübümüzün ‘yeniden zirveye’ diyerek çıktığı yolda yanımızda oldukları için çok teşekkür ederiz.” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sponsor sayisi arttikca hem kulüp hem firmalar kazanacak.
  Kasimpaşaya sponsor oldular dedikodulari vardi. Ama Bursaspora reklam vererek bizi rahatlattilar.
  Bu hamleyi bekliyorduk Erikliden
  Tebrikler…

  90
  1
  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Ben de geçen sırf Bursasporumuz’ a destek oldular diye Onur marketlerden alışveriş yaptım bize destek olana biz de destek oluruz…!

   40
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Özdilek ve Tofaş ilk aklıma gelenler, biri göğüs diğeri şort için reklam alsa tahminimce BUDO göğüs reklamından çekilecektir.

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   İlk aklıma gelenler Tofaş ve Özdilek. Eğer bunlardan biri göğüs reklamına sponsor olsa tahminimce Budo çekilecektir. Bu iki güçlü firma neden Bursamıza şu zor günlerde ana sponsor olmak istemez?!

 2. Yıllardır sırf Bursaspora destek verdiği için Erikli su alıyoruz, Damacana da öyle aldığım küçük pet şişe sular bile.

  15
 3. basketbol takımımızın ismini BURSASPOR ERİKLİ olması ne kadar da güzel olurdu,hem erikli ismiyle bir spor takımı olurdu,çünkü ne olursa olsun eriklide bu şehrin bence dünayya açılan bir markası ,tıpkı tofaş gibi,özdilek gibi

  3
  8
 4. Bu köfteci Yusuf nerde?
  Niye Yusuf’a sponsor ol baskısı Yok.
  Nasıl ve niçin organize olmuyor ve Yusuf’u zorlamıyoruz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu