Bursaspor Emirhan ve Batuhan’ı satmıyor!

Emirhan Aydoğan ve Batuhan Kör için resmi teklif yapıldığı haberleri Bursaspor tarafından yalanlandı.

Adnan Batır‘ın verdiği bilgi şöyle;

“Bugün Trabzon yerel basınında yer alan haberde Trabzonspor’un Bursasporlu Emirhan Aydoğan ve Batuhan Kör için resmi teklif yaptığı haberinin aslı yokmuş. Yönetim 22 Mayıs tarihinde sona erecek görevleri süresince kesinlikle oyuncu satmayacaklarını bunun etik olmayacağını belirtti.”

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   Resimde yumruk gösteren eski Bayern Münihli büyük sitoper Cüneyt Köz’ü de asla satmayın. Ha, Barcelona veya Real Madrit isterse satın. Ki mutlaka da isteyecektir. Bu sezonki PTT istatistikleri muhteşem.

   3
   5
  2. @Blntt yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum Allah’ tan haber sızdı ! Yoksa çoktan almışlardı…
   Kamat yiyorsa adam sat bakalım ! Ne oluyor ondan sonra gör…!

   10
   3
 1. Doğrusuda bu zaten artık oyuncu satmak yerine sportif başarılara yönelmek lazım oyuncu satarak hiç bir yere varamayız…

  11
  2
  1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

   Nasıl oluyorsa futbolcu sattıkça BURSASPORun borçları çoğalıyor, sonrada ligden düşüyoz. Zaten transfer paraları hortumcuların ceplerinde kayboluyor.

   3
   1
 2. Salak Batuhan Altay maçı karşı karşıya atsaymis belkide maçın kaderi değişirmiş kamat beş kuruş para eklemiyor gitsin emin adanur vardı adaylikta o adam gelsin

  6
  3

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu