Bursaspor eğer tahtayı açamazsa…

Önümüzdeki sezon için ligde kalma umutları mucizeye kalan Bursaspor’da tüm dikkatler transfer tahtasına çevrildi.

Yeşil-beyazlılar camiada kulübün kurtuluşu için şirketleşmeden önce transfer tahtasının açılması kabul ediliyor. Sinan Bür başkanlığındaki yönetim kurulu da transfer tahtasını birinci öncelik olarak kabul ediyor. Bu doğrultuda çalışmalarını yoğunlaştıran yönetim dosyalara ağırlık vermiş durumda.

Transfer tahtasının açılmasıyla ilgili çalışmaları yürüten ve bu konuda daha önce önemli mesafe alan eski yönetim kurulu üyesi Mehmet Zahit Yanar FIFA’daki dava dosyalarını hukukçularla birlikte ele almaya başladı.

BOZULAN DOSYALAR VAR

Bu doğrultuda daha önce ödeme planı konusunda anlaşmaya varılan ancak muhatap bulunamadığı için bozulan dava dosyalarıyla ilgili temaslara hız verilecek.

Sorun yaşanan Cristobal Jorjuera, Santiago Vergini, Reaggy Ofasu ve Anderlecht Kulübü’nün yeni bir ödeme takvimine ikna edilmesine çalışılacak.

Diğer sorunlu dosyalardaki kişilerle de yeniden pazarlık masasına oturulacak. Bursaspor eğer kısa zaman içinde transfer tahtasında yaşadığı sorunu çözmediği takdirde yeni cezalarla karşı karşıya kalacak.

Kulübün tahtayı pazarlıksız açması için ihtiyaç duyduğu toplam tutarın 10 milyon Euro dolayında olduğu belirtildi.

33 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. O iş kolay;
  Alt yapıdan yetişen herhangi bir futbolcumuzu 15 milyon Euro ya satar,
  Hem tahtayı pazarlıksız açar, hem de kalan 5 milyon Euro ile de kaliteli transferler yaparız!..

  17
  77
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Umarım yorumun ironidir altyapıda kim varda 15 milyon euroya satacaz tüm şubelerdeki futbolcuları toplasan değil 15 milyon euro 15 milyon lira bile etmiyor

   11
  2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Altyapidan yetişen hwrhamgi bir futbolcu he. Yav hehe. Altyapinin her tarafı torpil ile kokuşmuş. 200 bin tl den fazla para veren kulüpte akıl yoktur.

   11
  3. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Hayal dünyasında yaşıyorsunuz 15 milyon euro şuanda 525 milyon tl tekabül ediyor 10 milyon euro şuan euro 34.97 ve 349700000 yani 350 milyon nereden bulucan sence takımda 15 milyona satabileceğin oyuncu var mı 1.lig bile 15 milyon euro oyuncu satamadın 2.ligde mi satacaksın en çokta ali ay ve emin adanurun çöpleri var ali ay 3 senede 60 yakın oyuncu adanur ise 1 seneye yakın 22 oyuncu onun peşine mestan 18 transfer 100 oyuncu toplam ve menejerlere ,kulüplere borçlarda var bir sürü dosya oluyor acaba kaç tanesi ödendi bilemiyoruz

   11
  4. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Artık bu kişilerin yazar veya gazeteci olduğunu düşünmüyorum bunlar sadece maçlara bedava girmek için basın kartı almışlar 🤔 yani İstihare rüyasına yatsalar daha iyi sonuçlar çıkabilir , iyi bir niyetle, niyet edilen veya girişilecek bir işin hayırlı olup olmadığını anlamaya, önemli bir kararı uygulamadan önce ilahi makamlara danışmaya yönelik amaçlarla uyarıcı rüya görmeyi duayla talep etmedir ve belki orada anlarlar 15 puan 8 maç kala ne demek olduğunu ! Adamlar 2 milyar TL borca sokanlar hakkında yazmamaya kararlı niyetli yani 42 milyon Euro net transfer gelirlerinin yok oluşunu geçtim nasıl transfer tahtası kapanabilecek bir duruma gelişinişinide bu kadar net transfer geliri varken!

   11
   1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

    İstiyosan gel sana da maçlara bedava girmek için basın kartı verelim. Bundan böyle hiç biletle miletle uğraşmazsın. Langırt içeriye.

   1. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Problem çıkaranların hepsi de hiç oynamamış, ve Bursaspor’a 1 maç bile katkı koymamış o.ç. çöp futbolcular. Yok Vergin imiş, Ofosu imiş, Tim Matavz’mış. Sırf transferden para indirmek için bu şerefsizleri Bursaspor’un başına bela eden o Recep Bölükbaşı’ların, Emin Adanur’ların, Messut MEstan’ların Allah bin belasını versin mubarek Ramzan günü yüzü suyu hürmetine.

    10
    1
   2. @M.DUNDAR yorumuna yanıt olarak

    Hee eder.. Babayı eder. 🤛 Alayını satsan 1.5 milyon yuğro beli eder. Onın da 1 milyon yuğrosunu Çağatay’a verirler, diğer 500 bin euroyu da kalan 25 oyuncuya böl işte. Amatör küme Çamlıcaspor’dan oyuncu alsan, Berat Altındiş’ten daha çok para eder. Bak ben iddiaediyom. Bugün Batalla’nın Nilüferspor’unun santrforu Sinan Yıldırım, senin Berat Altındiş’ten 4 gömlek daha iyi santrfor değilse namerdim. Herifi GEçitspor’dan bulmuşlar. Ya biz? Vakıfköy’de bu sığırları besleyip besleyip takıma koyuyoz, sonuç ortada. Amk Kırşehirspor’u geliyo, sana Timsah Arena’da 3-0 koyuyo gidiyo. Tü Allah belanızı versin.

    11
    1
 2. verin kulübü aziz yıldırım a bakın bakalım. 3-5 günde açıyor mu açmıyor mu? arkadaşlar biraz beyninizi çalıştırın.gelir yok
  aa burda bu msj okuyanlara yazıyorum. örneğin asgari ücretle çalışıyorsunuz. bir yere geri almamak kaydıyla. 50000 veya 60000 tl para verir misiniz? yapmayın Allah aşkına. bundan sonra takımın başına Aziz Yıldırım gelmeli. nokta

  7
  10
  1. @yobaz yavuz yorumuna yanıt olarak

   Aziz yıldırım bursasporun yüzüne bile bakmaz şakamı yapıyorsun? Ne azizi boş boş yorumu sen yapıyorsun kullanacak beyin yok sende bursasporlu felan değilsin bari yorum yapma

 3. Bu borç çok zor ödenir bursaspor 15 milyon euroyu nasıl bulacak önce ödenmesi kolay olan borçları aradan çıkarmaya çalışsa da işin zor olan kısmına sonra baksa en azından bir nevi borç azalması olabilir ama inşallah kulübün karanlık günleri sona erip aydınlığa yavaş yavaş ulaşır zor değil böyle nice anadolu takımları kurtuldu bursasporumuz mu kurtulamayacak?

  4
  1
 4. Hay ben sizin tahtanızı😡❗😡❗😡❗
  Ya arkadaş tahta demek daha fazla borç, daha fazla bela, daha fazla kaos demek.

  4
  1
 5. Sorun yaşanan Cristobal Jorjuera, Santiago Vergini, Reaggy Ofasu…. şu oyunculara bak tüm maliyeti yaşatanlar dünya starı olsa tamam dersin zor da olsa ancak adı sanı duyulmamış üretim kabızlarını kulübe menajerlerle iş birliği yapıp getirenler yargılanması gerekirken bir de tahtayı açmak için birilerinin cepleri dolacak. kime ne borcumuz var ali ay bölükbaşı şu bu ibra edilmeyenlere bile borçluyuz. ne için kim için yukarıdaki kazma topçulardan aldıkları için.

 6. hic merak edilmesin acarlar bi amatörü de gorelim bakalım bu yere göğe sıdıramadınız yılardır kurtuluş alt yapıdaydı hani her yerel tv spor programında toz duman atıyorduk vakıf köy şimdi ücüncü ligte de mi oynayamıyacak bu vakıfköyün gencleri o zaman sormazlarmı ne yetiştiriyorsunuz diye kendinize bir iylik edin bursada futbolu kaldırın size göre değil o iş

 7. Tahtayı acsalar ne yazar? Bu ırkçı, şovenist, anlayıştan siyrilmadigi müddetçe bu kulubten hayır gelmez. Adamlar maça değil çıktıkları müsabakalarda resmen savaşa çıkıyorlar. Neymiş takımı hophoplayanlar varmış!

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu