Bursaspor Durmazlar’dan yeni anlaşma

Bursaspor Durmazlar ile Sınav Koleji iş birliği anlaşması imzalandı.

Özlüce Tesisleri‘de gerçekleşen basın tanıtım toplantısına Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sezer Sezgin, Bursaspor Durmazlar Genel Menajeri Nedim Yücel ile birlikte Sınav Koleji Okul Müdürü Nedim Çalışkan ve Sınav Kolejleri Genel Müdürü Nihat Bingölbalı katıldı.

Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sezer Sezgin;

“Bugün Bursaspor Durmazlar basketbol takımının altyapısı ile alakalı tarihi anlardan biri yaşıyoruz. Alt yapı ve basketbol okulları kapsamında Bursa’nın lokomotifi olacak ve Türkiye’de örnek teşkil edecek bir projeye imza atıyoruz. Sınav Koleji ile yapmış olduğumuz anlaşma hayırlı olsun.”

Bursaspor Durmazlar Genel Menajeri Nedim Yücel;

“Sezer Bey’in dediği gibi bugün tarihi bir gün gerçekten. Çok yeni bir kulüp olmamıza rağmen şu an Süper Lig için en önemli adaylardan biriyiz. Bunun sürdürülebilir olması için altyapıda atılım yapmamız gerekiyor. Bu anlamda Sınav Koleji ile iş birliği adımı atıyoruz. Spor okulları ile başlayacak ve daha sonra kademeli olarak altyapıda da devam etmesini umut ediyoruz. Demirci Kampüsünü bizlere açıyorlar ve spor okullarımız için buradaki tesisi kullanacağız. Diğer kampüslerde de çalışmalarımız ilerleyen dönemlerde devam edecek.”

Nedim Çalışkan Sınav Koleji Okul Müdürü;

“Bu proje her iki tarafa da hayırlı olsun. Bursa’nın güzide takımı Bursaspor ile Bursa’nın eğitim markası Sınav Koleji iş birliği yapıyor. Bursa’daki basketbolu en üst seviyeye getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Avrupa’dan da bilindiği üzere eğitim ile sporun iç içe olması gerekiyor. Bursaspor’un bu çalışmayı bizimle yapması bizleri de onurlandırdı.”

Nihat Bingölbalı Sınav Kolejleri Genel Müdürü;

“Bursasporumuz Bursamızın önemli bir değeri… Sınav Koleji ile basketbol branşında iş birliği içinde. Amacımız daha kültürlü sporcular yetiştirmek. Spor ile eğitimi birleştirmek istiyoruz. Sporcunun ruh sağlığını biraz daha yumuşatmak ve eğitimli sporcuları çoğaltmak istiyoruz. Tesislerimiz her zaman Bursaspor’umuzun hizmetinde olacak. Buradaki amacımız aynı zamanda okurken spor yapılabileceğini alt kuşaktaki çocuklarımıza anlatmak… Okulun ve sporun bir arada gidebildiğini anlatabilecek bir proje olsun istiyoruz. İnşallah Bursa’mıza daha özgüveni yüksek, dışa dönük, daha güleç sporcular yetiştirip şiddeti azaltan, paylaşımı çoğaltan ortamlar hazırlamak istiyoruz.” dedi

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Harika bir proje, böylelikle SINAV KOLEJİ bizim altyapı takımımız olur,
  hatta Sınav kolejinde okuyan öğrenciler basketbol altyapımıza gelmeli,
  öncelikle rezerv lig olan AMATÖR LİGLERDE Sınav Koleji ismi ile 17-18 yaşında mücadele etmeliler,
  tecrübe klazandıktan sonra BURSASPOR DURMAZLAR takımımıza gelirler,
  çok iyi bir anlaşma olmuş, maddi oalrak da destek verirsiniz artık

  10
  7
  1. @Master yorumuna yanıt olarak

   taraftarlarımız basketbol maçlarında ceza yiyip takımımızı playoff ta yalnız bırakmazsa çıkarız. Aman dikkat

 2. Bu sponsorluğu destekliyorum ancak sınav koleji ile yapılan protokol de alt yapı takımlarına yabancı dil öğretmenlerinden de tahsis edilerek . Alt yapıdaki sporculara yabancı dil eğitimi verilmesi sağlanarak . Geleceğin takımı kurulmalı

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu