Bursaspor Durmazlar’a kupa ile gitti

Bursaspor Basketbol Takımı ana sponsoru Durmazlar’a ziyarette bulundu.

Durmazlar Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Durmaz tarafından ağırlanan Şampiyon Potanın Timsahları, Durmazlar Makine’ye desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Durmazlar Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz “Her şey gönlünüzce olsun. Bursaspor Basketbolu sizler şampiyon yaptınız, bizler de Durmazlar ailesi olarak sizlerin yanında olmaya çalıştık. Önümüzdeki sene Sezer Sezgin ve Ali Ay ile anlaşırsak aile olarak sizlere destek olmak istiyoruz. Bursalıların yüzünü güldürdüğünüz için hepinizden Allah razı olsun, hepinize başarılar diliyorum. ” dedi.

Şampiyonluğun en önemli destekçisinin Durmazlar Makine olduğunu belirten Basketbol Takım Şube Başkanı Sezer Sezgin ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sadece bu sezon değil kurulduğu günden beri Bursaspor’a destek oluyorsunuz. Geçmişten bugüne kadar yapmış olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. Bu şehir mutlu olduysa sizler sayesinde oldu. Sizler bizim elimizden tuttunuz, buradaki mutluluk öncelikle Bursaspor camiasının, sonra sizlerin, sonra da bizlerin.”

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu ADAMLAR resmen klüpten üvey evlat muamelesi görmelerine karşın bu takımı, armayı bir yerlere getirmek, Şampiyon yapmak için ter döktüler, emek verdiler hala bile gereken tebriği, teşekkürü ve saygıyı göremiyorlar. Büyük alkışlamak lazım ADAMLARI kıymetini bilmek lazım böyle karakterlerin.

    15
  2. Helal olsun Durmazlar Makina ya desteklerinizden ötürü sizlere sonsuz minnet borçluyuz sayenizde yüzümüz güldü ALLAH ta sizleri güldürsün inşallah

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu