Bursaspor Durmazlar ile imzaladı

Bursaspor’un Basketbol 1.Ligi’ndeki ilk yılında, kulübe en büyük katkıyı Durmazlar AŞ verdi. İmza törenine, Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Amatör Şubeler Sorumlusu Sezer Sezgin, Durmazlar Makine AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, Nilüfer Belediyesi meclis üyesi Atakan Çorbalı katıldı.

BURSASPOR’A HAYIRLI OLSUN

Protokolün imzalanmasından sonra bir konuşma yapan Durmazlar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, “Bursaspor’u sevenlerini  selamlıyorum. 15 Temmuz’da şehit düşen kardeşlerimize rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Başkan Ali Ay ile birlikte bugün 3 yıllık sponsorluk anlaşması yaptık. Hedefimiz 1. Lig’den Süper Lige kadar, Süper Lig’de deBursaspor’un yanında olacağız. Desteğimiz hayırlı olsun” dedi.

ALİ AY: BURSASPOR BU KENTİN MARKASI

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, sözlerine 15 Temmuz şehitlerini anarak başladı. Başkan Ay, Salı günü Cumhurbaşykanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldiklerini belirterek, “Rio Olimpiyatlarında Türkiye’nin madalya sıralamasında 32. Sırada olmasına Cumhurbaşkanımız çok üzülmüş. Bizler harcamaları vergiden düşemiyoruz deyince, Spor Bakanımızla birlikte harcamaları vergiden düşürme sözü verdi. Sanıyorum bundan sonra kulüpler daha çok yatırım yapar” diyerek konuşmasını şöyle sürdürdü:

KAZANINCA HERKES MUTLU

Bursaspor şehrin en önemli markası. Yenince, kazanınca herkes mutlu oluyor. Bursaspor, Avrupa’ya açılınca kentteki işlerde artıyor. Otelcisi, lokantacısı, taksicisine kadar herkes kazanıyor. Bizler Buğraş veriyoruz. Bizim her zaman yanımızda olan Durmazlar ailesine teşekkür ediyoruz. Maalesef, Bursa’da Bursaspor’a sahip çıkan aile sayısı bir elin parmağını geçmeyecek aile var. Bu saının artmasını arzuluyorum. Diğer kulüplerin futbolda 500-600 milyon TL’lik bizim ise 80 milyon TL7mik bütçemiz var. Bizler bu takımlarla mücadele ediyoruz. Durmazlar ailesine katkıları nedeniyle teşekkür ediyorum. 3 yıl basketbol takımımızın sponsorluğunu yapacak. Bursaspor adına Durmazlar ailesine çok teşekkür ediyorum.

 

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu