Bursaspor dünyada gündem oldu

Bursaspor’un Sivas Belediyespor’u 6-0 mağlup ettiği maçta tribünden paylaşılan bir görsel sadece Türkiye’de değil dünyada gündem yarattı.

Yeşil-beyazlı taraftarların yaşadığı sevinç görüntüsü sosyal medyada hayli ilgi çekti.

Doğu Alt Tribünü’nde taraftarlar atılan gollerin ardından kendilerinden geçerken sevinmenin dozu abartılınca ortaya ilginç bir görüntü çıktı.

Pek çok internet kullanıcısı bu fotoğrafı paylaşırken görsel ulusal ve Uluslar arası internet siteleri tarafından da gündeme taşındı.

Fotoğrafa pek çok yorum gelirken paylaşımların 20 milyonu aşkın insana ulaştığı ifade ediliyor.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

      1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

        Bütün gençleri dağıt kalanları ikinci plana at dışla 17 futbolcu al diye taraftar dedi değil mi?. Sadece teknik direktör konusunda taraftar hatalıydı . o kısımda da söz yönetimin elindeydi dinleme kardeşim kulübün zararına olacaksa dinleme.

  1. Aklıma şampiyon olduğumuz sene sevinçten birbirimizi dövdüğümüz aklıma geldi,dozunu kaçırdığımızı evlere dağılınca anlıyorduk 🙂

  2. Renktaşlar inşallah üst tribünden alt türbüne düşen olmamıştır. Maroton üst trübününde ön koltuklarda oturanlar bazen atılan gollerde kendilerini kaybediyorlar aman biraz dikkat bi kaza falan olmasın.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu