Bursaspor Divan Kurulu toplanıyor

Bursaspor Kulübü Divan Başkanlık Kurulu'nun 6 Ekim Çarşamba günü toplanacağı açıklandı.

Kulübün açıklaması şöyle;

Yaşadığımız pandemi döneminde alınan yasaklar nedeniyle uzun süredir toplanamayan Bursaspor Divan Kurulu 6 Ekim 2021 Çarşamba günü toplanacak.

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder yaptığı açıklamada; Divan Kurulu’nun tüzüğümüz gereğince 6 Ekim Çarşamba günü saat 18.00’de Bitci Timsah Park toplantı salonunda aşağıdaki gündemle olağan olarak toplanacağını belirterek, Divan Kurulu üyelerinin de toplantıya katılmalarını önemle rica etti.

GÜNDEM

1) Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması,

2) Divan Başkanlık Kurulu Başkanı’nın konuşması,

3) Bursaspor Kulübü Başkanı’nın konuşması,

4) Sicil Kurulu seçimi, (Seçimde aday olmak isteyenlerin 4 Ekim 2021 Pazartesi günü saat 16.00 – 17.00 saatleri arası Özlüce Bursaspor İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Divan Yönetimine müracaat etmeleri gerekmektedir.)

5) Dilek ve Temenniler,

6) Kapanış.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Divan Başkanı, Emin Başkan’ın görevine son vermese bâr. 5 haftada 3 tane hocayı kovan Başkan’ın akıbeti sakata doğru gidiyor. Bu hafta Ankaragücü de koyarsa hadi geçmiş olsun. Hemen üstüne Divan toplanacak. Bomba bir ültimatom çıkabilir.

   5
   17
   1. @Fikret yorumuna yanıt olarak

    bu divan kurulu ne iş yapar bilen varsa söylesin bu arada emin başkan bu divan kurulunun kökünü temizlerse işte o zaman emin başkana her seçimde oy atarım seçim den secime divan kurulu görüyoruz oyları sayarken arada ekmek arası köfte yerler başka ne iş yaparlar

   2. @Fikret yorumuna yanıt olarak

    Divan kurulu olsa ne olur olmasa ne olur o.ç Yücel akgunun olduğu girup yok hükmündedir onlar kimki başkanı istifa ettircek

 1. Bu divan geçen sene niye hiç toplanmadı hiç ses çıkarmadı şimdimi var olduklarını hatırladılar.Kamat zamanında kulübün elektriği suyu doğalgazı hepsi kesikti personel maaşını alamıyodu ama nedense divanın hiç sesi çıkmıyodu hayırdırrr şimdi toplanmalar neyin nesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu