Bursaspor Divan Kurulu toplandı

Bursaspor Kulübü Olağan Divan Kurulu toplantısı Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya yönetim Kurulu adına 2. Başkan Konuralp Yeşil, İdari Asbaşkan Yavuz Aman, Genel Sekreter Ali Büyükkurt, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu yönetici Fatih Öztürk, Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetici Serhat Yıldırır, Mali Asbaşkan Dr Serkan Subaşı,Bursastore’dan Sorumlu Ahmet Eraslan,Yönetici Erdinç Doğan, katıldı.

İdris Sevinç, “Yeni yönetimle yaptığımız ilk toplantı.  Bursaspor’a 20 yıl Danışma ve İstişare kuruludur. Uyarıcı, birleştirici olması görevidir. Divan Kurulu’nun icra yetkisi yoktur. Deneyimli, tecrübeli arkadaşlarımızı tüzük gereği 3 ada bir araya getirerek bilgilendiriliyor. Çok zor dönemden geçtiğimiz biliyor. İyi niyetli çalışmaları görüyoruz. Sadece iyi niyet yetmiyor. Yönetimler çözümsüzlüklere, çözüm bulan makamlardır. Sayın Başkan ve yönetim kurulu arkadaşlarımız, her ne kadar gecikmişte olsak, hepimizin dilinde olan şuana kadar netice alamadığımız tahtanın açılması elzemdir. İlk maçta izlediğimiz onurlarıyla formasını terleten futbolcularımızı kazanalım derken kaybetmeyelim. Bugün sahada olan gençleri Türk futboluna kazandıran ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Elbette daha iyi olur mu olur. Eksiklerimiz de var biliyoruz. Tekerrür eden tarih değil, hatalarımızdır. Hatalardan ders çıkartmak önemlidir” diyerek kongrede yöneltilen eleştirileri şöyle cevapladı:

Ali Ay yönetiminde yer alan bir arkadaşımız, şahsım ve divanı hedef alan konuşmada saldırılarda bulunmuştur. Orası Divan kongresinin yapıldığı zemin değil, kongrenin yapıldığı yerdir. Biz burada hesap veririz. Cevap vermiş olsam olaylar çıkar, bırakın Bursa’yı Türkiye’ye rezil olurduk. 1,5 yıl önce yapılan tüzük kongresinde dernekler masasında, mali genel kurul ve son kongrede düzenlemeler yapıldı. Emekle hazırlanan taslak o konuşan arkadaşımız tarafından çöpe atıldı.

Üyeler dilek ve temenniler öncesinde yönetimin gündemdeki konularla ilgili bilgilendirme yapılmasını istedi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   İdari Asbaşkan Yavuz Aman yazmışlar yaa. Aman Alahım. Yavuz Aman bu camida as başkanlık yapıyorsa, Amigo Ardiles çoktan başkan olmalıydı. Eyyvah be yaa. Nerelere düştük. Yavuz Aman As Başkan haa?

 1. Daha ne kadar REZİL olabiliriz ki ülkeye dedeee
  Senden de bi kurtulamadık gitti, Ali dede kadar
  Senn de o makamı işgal etmen rahatsız ediyor artık bu taraftarı ve şehri
  Sen de çekil kenarı miadın doldu bence

 2. kongre üyeleri 2 bin kişi sizi yuhaladı istifa diye bağırdılar.. hala görevdesiniz…niye acaba valla billa merak ediyorum ..normalde bu hakaretleri yiyen bir adam klübün önünden geçmez..çok enteresan

 3. Konuş İdris konuş. İstersen sabaha kadar konuş Bursasporlular için Divan kurulu siz olduğunuz müddetçe yok hükmündedir.

 4. Tahta açıldımı açılmadımı biri söylesin artık şu gerçeği, oyalamayın en mahsun sevgiyle takımını seven taraftarı… Seni Annem Gibi Sevdim..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu