Bursaspor Divan Kurulu açıklama yapacak!

Recep Günay’ın yaptığı açıklamaların ardından özellikle ulusal medyada “Bursaspor kapanıyor mu” algıları oluşurken, Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu’nun konuya sessiz kalmayacağı öğrenildi.

Divan Kurulu’nun, birkaç gün içinde konuyla alakalı detaylı bir açıklama yaparak kamuoyuyla paylaşacağı ifade edildi.

SÖZ KONUSU OLAMAZ

Bursaspor Kulübü’nün yeni tüzüğü hazırlayan isimlerden olan Ömer Keskin, kulübün kapanma gibi bir durumun söz konusu bile olamayacağını söyledi. Sosyal medya hesabından açıklama yayınlayan Keskin, “Böyle bir şey asla söz konusu dahi olamaz! Atılan başlıklardan, ağızdan çıkan sözlere kadar yanlış algılara bilinçli veya bilinçsiz / her kim veya kimler sebep oluyorsa düzeltmek de boyunlarının borcu! Kendinize gelin!” ifadelerini kullandı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 6 aydır sesi çıkmayan selim kurtulan da açıklama yapmış kongre kararı alin dedim diyor artik sizin maskeniz düştü bursasporun etrafında görmek istemiyoruz sizi defolun gidin taraftar da gelmesin gerekirse bu takim kurtulsun yazıklar olsun

  35
  3
  1. @Gemlikli yorumuna yanıt olarak

   Bu işin Divan Açma Koltuk vs İle Çözülecek Hali Kalmadı Zaten Bu Divanlar vs İşlevsiz Durumunda Kimisine Bu Yönetim Vs Arsa Toprak Mal Mülk Yüzünden Dava vs Açıcaz Demedimi Yanlışmı Hatırlıyorum? Yakında Yeni Faizler İle Borç Çıkar 3 Milyar TL’ye Ayıkla Pirincin Taşını Bu İş Borç Öteleme vs ile çözülmez!

   3
   2
  2. @Gemlikli yorumuna yanıt olarak

   Kulübün borcu 1.5 milyar TL tüm liglerdeki en genç kadroya sahibiz sponsorluklar olmasa bi sikim yapamıyorsunuz . Bu kulüp bitti. Geri dönüşü yok, malefsef. Yapılıcqk tek şey yeni bir kulüp kurulup bursanın tüm haklarını (sponsorluklar, stadyum, lig vb.) Satın alnıp aktarılması lazım .Tek çare bu.

   4
   4
 2. Bunlar kim ? Tanımadığımdan soruyorum ne işe yarıyorlar ? Bizde divan diye kurul yok ki ben öyle biliyorum uzun zamandır yok çünkü biri kulüp kapanacak diyo ne korumaya alıyolar ne müdahale ediyorlar ne yardım ediyorlar . Ben divanda görevli olsam şuan istifa ederim rahat uyuyamam elimden hiç bisey gelmiyorsa. Helal olsun bunlara ..

  4
  2
  1. @yalcin_bulut yorumuna yanıt olarak

   Yok. Eski garajın karşısındaki Divan Lokantası. Gir bunların içine, bi mercimek çorba, bi kadın budu köfte, üstüne de sütlaç ye, çık.

   3
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu