Bursaspor Divan Kurulu 10 Ekim’de…

Bursaspor Kulübü Divan Kurulu toplantısının 10 Ekim Salı günü saat 18.00’de Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu’nda yapılacağı açıklandı.

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder, Divan Kurulu toplantısının 10 Ekim Salı günü saat 18.00’de Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu’nda yapılacağını açıkladı.

Divan Kurulu üyelerini de bu önemli toplantıya katılmaya davet etti.

GÜNDEM

1) Açılış

2) Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması

3) Divan Başkanlık Kurulu Başkanı’nın konuşması

4) Bursaspor Kulübü Başkanı’nın konuşması

5) 7405 Sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu’na mevcut tüzüğün uyumlu hale getirilmesi, taslağının Divan Kurulu’na sunulması ve görüş anılması,

6) Dilek ve temenniler

7) Kapanış

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Divan gündemi bakın imza toplayan “Dilekler Temenliler” tayfası EN Büyük Gündem 2 Milyar Borç! Bursaspor’u 2 Milyar Borca Sokan 3’cü Lige Düşüren Yönetimler Yöneticiler! Üyeler Önünde Neden Soruşturmak İçin Çağırmıyorlar? En Azından Kendi Veresiye Defterine Yazdıkları Borçları Silmeleri İçin! Bursaspor Yok Olmaya Mahkum Etmiş Bu Şahıslar Neden Divan Gündeminde Değiler ? Bu Duruma Sokan Yöneticileri Neden Kendilerini Hesap Vermeye Çağırmıyorlar? Gelmezlerse Üyeliklerini Hepsinin İptal Edilsin Eski Yönetimler Yöneticiler Utanıp Bu Hayali Borçları Bu Durumda Bile Silmiyorlar Düşünün Bunlar Bursasporlu?

    11
    2
  2. BU SEFER KIMLERI MAHKEMEYE VERDIGINI SÖYLEYEECEK COK MERAK ICERISINDEYIZ. ACABA CAPI YETERSE ESKI ADAŞI BBB VEREBILIRMI MAHMEYE.. YÜRÜ BE RECEP KİM TUTAR SENİ.

    3
    3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu