Bursaspor Disiplin Kurulu istifa ediyor!

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulunun kulüp resmi internet sitesinden yaptığı açıklama sonrası dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor.

Bursaspor Kulübü Disiplin Kurulu Üyelerinin yapılan açıklama nedeniyle büyük rahatsızlık duydukları ve toplu şekilde istifa edecekleri öğrenildi. İstifanın kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Cümle aleme rezil ettiniz. Ali ay bile bu kadar rezil etmemiştir. Mestan burayı okuyorsan ve azcık bursaspor sevgin varsa yarın istifanı verirsin. İkimizde biliyoruz senle bu iş olmayacak ve sen o paraları bulamayacaksın. Daha fazla bu kulübü rezil etmeden ver istifanı

  81
  5
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Mesut Mestan derhal istifa etmeli fakat Ali Ay da bu zamana kadar seçilmiş en rezil başkandır, rezillik ve başarısızlık konusunda Ali Ay’la kimse boy ölçüşemez.

  2. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Sen ver o zaman parayı bursasporun durumuna çok üzülüyorsan ..sizin gibi bursaspor düşmanlarıyla biryere varamayız..

   3
   34
 2. Tamam disiplin kurulu istifa ediyor. . Ya yönetim kurulu nerede. ??? Onlar niye istifa etmiyorlar. ??? Bir yerlerden icazet mi bekliyorlar. ??? Koskoca BURSA nın ve BURSASPOR un düştüğü duruma bakın .. Yazacak başka bir şey bulamıyorum. . Çözüm bulan varsa yazsın. ..

  43
  3
 3. Disiplin Kurulu mu varmış? Kendi işlerine gelmediğinde kılını kıpırtdatmayanların bir yönetime yakışmayacak şekilyede yapılan açıklama mı gururlarına dokundu? Yazıkk… Bu yönetin zaten gelmemeliydi, yenilen pehlivan bizi mahvetti.

  19
  5
 4. Hayır asla mevcut yönetime müsamaha gösteremeyiz mutlaka istifa ettirilmeli mutlaka 2.ali ay vakası kaldıramaz bu şehir.

 5. Gerçektende ali aydan beter kulüp ali baba cifligi bütün eş dost ise sokmuşsun 10 ay maaş yok topçular tesiste kumar oynuyor alkol malkol girla seni kazıyan yok hala açıklamaya bak bursasporun kurtuluşu ciddi bir isim ve ciddiyettir bu saatren sonra

 6. Arkadaşlar disiplin kurulu üyeleri istifa edince kulüp otomatik seçime girmek zorunda mı kalıyor bilgisi olan var mı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu