Bursaspor, Diadora’yı açıkladı!

Bursaspor Kulübü yeni forma tedarikçisini resmen açıkladı.

Açıklama şöyle;

Kulübümüzün Futbol A Takımımızın “Resmi Spor Malzeme ve Ürün Tedarikçisi” Diadora oldu. Başkanımız Ömer Furkan Banaz, Bursastore‘den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Onur Özen ve Diadora Türkiye Distribütörü Fazlıhan Carus Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen imza töreninde bir araya geldi.

Başkanımız Ömer Furkan Banaz imza töreninde yaptığı açıklamada “Bizlere göstermiş oldukları kolaylıklardan dolayı Diadora firmasına Bursaspor Kulübü olarak çok teşekkür ediyoruz. Kendilerine bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Bursaspor‘a katkılarının bundan sonraki süreçte artarak devam etmesini temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bursastore‘den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Onur Özen ise “Diadora markasına verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu sezon için çok güzel çalışmalar planladık. Yeni sezonda giyeceğimiz üç formamızı belirledik. Önümüzdeki haftalarda formalarımızı taraftarlarımız ile buluşturacağız. Kulübümüze ve markamıza hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Diadora Türkiye Distribütörü Fazlıhan Carus da düzenlenen imza töreninde “Diadora markası olarak Bursaspor gibi büyük bir camia ile işbirliği yapmaktan son derece mutluyuz. Bu atılan imzanın iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. İki yıllık bir sözleşme imzaladık. Bu iki yıl içerisinde kulübümüz ile beraber Bursaspor taraftarını mutlu edecek çok güzel ürünler üreteceğiz. Tekrardan hayırlı olsun.” diyerek hayırlı olsun temennilerini iletti.

İmza töreninin sonunda Başkanımız Ömer Furkan Banaz ve Bursastore‘den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Onur Özen tarafından Diadora Türkiye Distribütörü Fazlıhan Carus‘a işbirliğinden dolayı teşekkür plaketi verildi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Benim için formanın ismi değil rengi önemlidir birde formanın içindeki futbolcular önemlidir benim için BURSASPOR önemlidir benim için en büyük BURSASPOR

  40
  7
   1. @Bursa sokaklari yorumuna yanıt olarak

    Sevgili kardeşim cok doğru demişsin gereğini yaptılar şuan itibarıyla eskiden 3 cü lig şimdiki adıyla tff 2 ci ligteyiz inan ban 55 yılda bursasporun asla başaramıyacağıni bursasporun başındakiler 4 senede başardı

 2. Bu kulüp BB BURSASPOR olmadan düzlüğe çıkamaz devlet eli değmesi şart çünkü kulüp sahipsiz,üçkağıtçıların düzenbazların dolandırıcıların hırsızların eline kalmış..

  22
  53
 3. Kardeşim 1 ay su faturalarini 70 degilde 270 gönderin koyun gibi millet var bizde öderiz nolcak mazota benzine hergun 2lira zam geliyor sesi çıkmıyor körpecik millet. 1 ay da bursaspora gitsin 200 tl nolcak. Buskide var 1 kusur milyon abone yapiştir kardeşim 200er tl faturalara. 1milyon aboneden hesaplasan edermi sana 200 milyon tl. Harcama kardeşim ana parayi. Koy faize her ay 5milyon faizi var. Ode butun maaşlari her ay 5milyon gelir. ihya olur len klup ah ulan ben olcam Bursaspor başkani donsuz halimle daha iyi yonetmessem serefsizim.

  14
  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu