Bursaspor, Denizli’de yeni yıldızlarını arıyor

Kulübün Denizli temsilcisi Zeynel Çakır ve ekibi tarafından Mustafa Kaynak Anadolu Lisesi sahasında hafta sonları devam eden kurslarda 15 yaşından küçük 16 yıldız adayı eğitim alıyor.

Altyapısı ile dikkat çeken yeşil beyazlı kulübün yaklaşık bir ay önce Denizli’de Futbol Akademisi kuruldu. Kulübün Denizli temsilcisi Zeynel Çakır ile antrenör eşi Nurgül Çakır ve Muhammet Candeğer tarafından kurulan futbol akademisinde eğitimler hafta sonu veriliyor. 15 yaşından küçük 16 çocuğun eğitim gördüğü akademiye her hafta yeni oyuncuları eklemek istediklerini ifade eden Zeynel Çakır, 16 yıldız adayı ile Timsahgücü pilot takımını kurduklarını açıkladı. Takım ile eğitimlerin yanında yakın zamanda Bursa gezisi, stat incelemesi ve maçlara katılma gibi çeşitli etkinliklerin yapılacağını belirten Çakır, alt yapısından bir çok futbolcu çıkaran Bursaspor’a yeni oyuncular kazandırmak istediklerini söyledi.

Horozmedya

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu