Bursaspor davayı açtı!

Bursaspor Kulübü sözleşmesini tek taraflı fesheden Vefa Temel’e dava açtı.

Sözleşmesindeki oynama maddesi bahanesiyle bu sene TFF 2. Lig’de  mücadele edecek olan Bursaspor ile olan kontratını tek taraflı fesheden Vefa Temel için yeşil-beyazlı kulüp harekete geçti.

Giresunspor ile anlaşan ve idmanlara çıkan Vefa Temel için hem oyuncu hem de Karadeniz ekibine dava açtığı belirtildi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

   evet doğru demişsin burası yol gecen hanı değil küçük lokma olunca yemesi kolay açsalar ya ali aya emin adanura recep altepe ye neden dava açamıyorlar güçleri vefayamı yetti neden avrupadan getirilen pavyonlarda yakalanan kişilere dava açmıyorlar açsalar ya yapabiliyorlarmı bursaspora sahip çıkıyorlarmış eyvah ki ne eyvah bursasporun büyüklüğüne bak 18 19 yaşındaki çocukla uğraşıyorlar

   3
   2
  2. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

   Bilmiyorum bu başkan iyi lakin parası fazla yok adam memur ne kadar para verebilecek ki ayrıca zaten başkanların para vermesinden dolayı bu haldeyiz ali ay 150 milyon verdi, Mesut mestan 12.5 milyon altın, emin adanur 40 milyon verdilerde ne oldu bataktayız önemli olan istikrar yakalamaktır bunuda iyi yöneten bir başkan yapabilir parası olan değil bu işler parayla olsaydı fenerbahçe 6-7 kere şampiyon olurdu onun için sabırlı olmakta yarar var hem ismail hoca ve tahsin hocayada güvenim tam iyi bir düzen oturtcaklarına eminim hakkımızda hayırlısı olsun

   30
   3
   1. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

    150 veren 250 götürdü, 50 veren 100 götürdü, kimse klübe hibe etmiyor giderken yapıştırıyor temliği, ahmet ağaoğlu paralı bir başkan değil, adam geldi planlı bir şekilde ödemeler dengesini kurdu, üstüne koya koya şampiyon yaptı trabzonu, bizede böyle vizyonu oşan başkan lazım, parası olan değil.

    9
    1
    1. @Ercan yorumuna yanıt olarak

     Ahmet ağaoğlu ödemeler dengesini kurdu demişsin sakın berat albayrakla ilişkilerini iyi tutup trabzonun vergi borçlar sıfırlanıp üstünede buharlaşan 128 milyardan biraz vermiş olmasın birde galata saray var küme düşeceklerdi ama birden bir el her şeyi değiştiri verdi bizim süper ligden düşmemizi var sistemiyle becerenler ne hikmetse trabzon ve galata sarayı ihya edi verdiler

 1. Gücümüz ancak Vefa Temel gibilerine yetiyor.Bursaspor u batıranları kimse dava açılmıyor mesela Ali Ay a,Recep Bölükbaşına….

  27
  3
  1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Kulüp yağmacıların elinde kim ne kopattırırsam kârdır diyor, davayı kazansak ne olcak sanki buralardan gelecek paralar Bursaspor’un kasasınamı girecek? Direk yağmacıların cebine tabiiki..

   3
   3
 2. Sözleşmeye uyumadığında oyuncu nasıl hakkını kullanıyorsa,yönetimde böyle hakkı olduğunda doğal olarak hakkını kullanmıştır ve inşaallah haklı çıkar.

  Ama asıl bu kulübü soyan,temellerini oyan hain olan sözde yönetim ve kurullarına göre tavır almalı ve davaları açmalıdır.Yok bu olmaaycaksa o zaman bu takıma zarar veren o hain yöneticileri KULÜP ÜYELİĞİNDEN İHRAÇ ETMELİLER.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu