Bursaspor da isyan etti

Bursaspor Kulübü sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulundu.

Antalya‘nın Finike ilçesinde iki çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan annenin ve çocukların üvey babasının adli kontrolle serbest bırakılmasına Bursaspor Kulübü de tepki gösterdi.

42 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..İDAM.. İDAM..İDAM..

  61
  11
    1. @anadolu ligi yorumuna yanıt olarak

     Eski Türkiye’de yağ kuyruğu vardi 80’lerde ama 90’larda o iş bitti Ecevit çikip diyebilirdi eskiden yağ kuyruğu vardi diye ama demedi ahlakli siyaset yapti yani o eski Türkiye mevzusunun ekmeğini yiyecek olan rahmetli Ecevitti sizi değil size düsmez o.

     6
     2
     1. @Ķnsn yorumuna yanıt olarak

      KONUYLA NE ALAKA VAR SEN HUKUKTAN BAHSET BIRAK KUYRUĞU SİYASİYİ….KONUYA ATIF YAP CEZALANDIRILSIN DE YETER………………….

     2. @Ķnsn yorumuna yanıt olarak

      O çok eski Türkiyede idi o işi özal düzeltti ecevitin 2000 li yılları o yılları bile arattı adamın basireti bağlanmış yapacak birşey yok

 2. Allah sonumuzu hayır etsin dünyanın çivisi çıktı kıyamet yakındır gidişat hiç iyi değil malesef şimdiki nesil zaten anlatmaya gerek yok saygı sevgi terbiye hiç yok..

  23
  32
  1. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Her Yeni nesil doğduğunda masumdur temizdir onları kirleten ebeveynleri büyükleri hayatını çizen hertürlü unsurdur kötü neslin yetişmesi payı çocuklara gençlere değil kendimize biçmemiz gerekir.
   “Bir milletin ıslahı kötülerin imhası ile değil yeni neslin eğitim ve terbiyesi ile mümkündür.”
   Bu eğitim terbiyede sende olduğu kadar yeni nesillerine geçer.

   35
  2. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Şimdiki nesili bu hale getiren.Dinden imandan soğutan uzaklaştıran kim.
   Bademleme denen şerefsizlik, hırsızlık, tecavüz neredeyse nemal karşılanan bı ülkenin geleceği nesilden ne bekliyorsunuz

   37
   1
   1. @Lodos yorumuna yanıt olarak

    Bu Nasıl Adalet nerden çıktı Adlı kontrol serbestliği sapıklık var Nasıl Hakim,sin salıyorsun senin çocuğuna yapsalar salarmısın Böyle Kanı Bozukları İDAMMMMMM Edeceksin bir pislik Temizlensin

    14
  3. @coolcocuq yorumuna yanıt olarak

   Bi tutturdunuz yeni nesil yeni nesil. Çocukların şahit oldukları olaylara bak. Yaşıtları ülke ülke gezerken her tur imkana sahipken burda çoğunun cebinde parası yok. Cocuk Istismar söz konusu sadece ona tepki vereceğine kalkmis burda yeni nesil öyle böyle diyosun

   37
   1
   1. @Pablito yorumuna yanıt olarak

    yaşıtları ülke ülke gezerken mi?hangi ülke gençleriymiş bunlar egeden akdenizden şişme botlarla geçmeye çalışan gençler mi, kudüste,arakanda,doğu türkistanda ezilen gençler mi,yoksa abd de avrupada uyuşturucudan maymuna dönmüş gençler mi?ben çok yeri gezdim gençler için en iyi yaşantı TÜRKİYE de var, davulun sesi uzaktan hoş gelmesin kimseye,kimse nankörlük etmesin ayrıca bu sapıkları devlet çıkarmıyor,eğitim aileden başlar.

    4
    9
    1. @ANADOLU LİGİ yorumuna yanıt olarak

     Avrupa,’nın çoğu gençleri geze biliyor o imkanları oluyor. Gezmeyi bıraktım, devlet bu çocukları okutuyor, okutma zorunluğunda, Türkiye’de okuyamayan çocuk yüzde kaç?Avrupa nın çok üzerinde olduğu belli. Senin verdiğin örneklerden, evet her küçük çocuğa yazıktır, ama konumuz ve yaşadığımız yer Türkiye ilk önce burayı düşünmek gerek. Ve böyle şeyler nasıl cezasız kalabiliyor nasıl normalmiş gibi karşılanıyor? Ayrıca Avrupa’ya gelen çoğu uyuşturucu Türkiye’den geliyor.. Ayrıca konu uyuşturucu değil, iki küçük çocuğa cinsel istismar edilmiş ve senin verdiğin tepki çok yazık insanlık git gide yok oluyor.

     2
     3
    2. @ANADOLU LİGİ yorumuna yanıt olarak

     Üniversite sınavı için gençliği heba edilen çocukların, üniversiteden sonra işsizlikle boğuşan gençlerin, çocuğuna yeni bir bilgisayar almak için 3 ay asgari ücretle çalışan insanların, cebinde parası olmadığı için pazara gidemeyen ve sonrasında kendini vuran babaların olduğu Türkiye mi gençler için çok iyi? Kaçıncı yüzyıldasın birader, sen son kalan primatlardan olabilirsin ama insanlık ilerledi, medeniyet oluştu bilmem haberin var mı.

     3
     2
   2. @Pablito yorumuna yanıt olarak

    helal sana pablito taşı gediğine koymuşsun gercekten yazık hemde cok yazık bizim cocuklarımıza gercekten cocuklarımızın kıymetini bilmiyoruz sadece karınları doysun yeter mantığı var bu ülkede eğitim sıfır geleceklaeri sıfır buda yetmezmiş gibi istismar et istismar edenlerede ödül gibi ceza ver ve bu millet unutmasın çocuk istismarında nerdeyse dünya yada ilk beşteyiz yazık cok yazık utanıyorum

    6
    2
 3. Ülkede kanunun güvenirliğinin ne halde olduğunu görün yazık bu ülkeye bunlar nasıl adalet dağıtacaklar

  12
  3
 4. Hadi teksas yap organizasyonu çocuklarin sesi olalim o zaman Türkiyenin en taşaklı taraftar grubu derim sana işte.

  9
  1
  1. @Ndn yorumuna yanıt olarak

   senin o dediğini yapsa yapsa fenerbahce ve göztepe taraftarı yapar bizim taraftarlarda burdan bakar teksas organizasyon yapacakmış güldürmeyin beni bu arada çocuk istismarı yapanlar hayvanlara eziyet edenler kadına şiddeti erkeklik sananlar ve bunlara yapanlara ceza vermeyen adalet en kısa zamanda soyunuz sopunuz korusun yaşasın cehennem bunlar için

   3
   1
 5. Adalet bitti hukuku yok ettiler. Nasıl utanmıyorlar bu ülkeyi yönetenler böyle şeyler cezasız kalınca. Reis, dünya lideri ülkeyi iyice rezil ettiniz bunlarda sözde Müslüman

  4
  3
  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Böyle bir kararın altına imza atan hakim yada hakimlerin meslek sürelerini noktalayacak ve maaşta vermeyeceksin ,bunlar bu mesleğin yüzkaralarıdır.

 6. beyler sakin olun; istismarın cezası ağır olmalı, hatta bence İDAM olmalı. ancak savcı ve/veya hakim farklı bir durumdan şüphe edip, bu işin içinde daha çok kişi olduğundan şüphe ederek takip amaçlı geçici serbest bırakmış olabilir. işin içinde daha çok fail varsa, bunları da almak gerekmez mi? ana – baba bunu kendi yapıyor ise, dışarıdan da olaya dahil olanlar olamaz mı? her şeye bu kadar çabuk eleştiri yapmayın, muhakeme yapın. şuan ne oluyor izleyin.

  2
  2
  1. @Junior yorumuna yanıt olarak

   Bu yazdıklarına sen inanıyormusun ki bizi inandırasın , polis yakalıyor , savcı ya da hakim salıyor , sana göre yemlemek için , adamı horoz gibi öttürürler hocam yeterki adaleti istesinler , sadece salla başı al maaşı yapmasınlar .Bu işi layıkıyla yapanlar da vardır elbet onları tenzih ediyorum.

   1. @MURATA yorumuna yanıt olarak

    Muhakeme ancak bilgi sahibi olunarak yapılır. Bilgi sahibi olmasan fikir sahibi olursak ülkedeki durum ortaya çıkar. Pizzagate gate diye bir skandal var; çoğunuzun haberi bile yoktur. Pedofili üzerinden kimlerin için işinde olduğunu hayal dahi edemezsiniz. Şuan bakanlıklar; STK lar; hsk hepsi konuyu takip ediyoruz diye açıklama yapıyor. Buna rağmen sonucunu görmeden herkes asıl kesme peşinde. Buradaki yorumların neredeyse tamamı ahlak çöküşünü değil; kendi duyuramadıkları siyasi görüşlerini temsil ediyor. Bu konu siyaset ötesi bir konudur ve tamamen insanlık ile alakalıdır. Bunun sebebi ise ahlaksal çöküştür. Ahlak ise aile eğitimi ile başlar. Bugün herkesi takım gibi tuttuğu siyasi partileri de aile kurumu ve geçmiş dönem eğitim sistemi yetişirdi. Yani eskiyi arayan da; bugünü yaşayan da bu geminin içindedir. Dolayısı ile ahlak çöküşü olarak tüm bireylerin siyasetten bağımsız bu yükü alarak ailelerinde ahlak eğitimi vermesi ile bu konu engellenebilir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu