Bursaspor – Çorum FK biletleri satışta

4 Şubat Cumartesi günü saat 14:00'da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanacak olan Çorum FK maçı biletleri bugün saat 11.00 itibariyle satışa çıkıyor.

Bilet fiyatlarımız şu şekildedir;
• Güney Kale Arkası Tribünü: 30,00 TL
• Doğu Üst Tribünü: 50,00 TL
• Doğu Alt Tribünü: 60,00 TL
• Batı Alt Tribünü: 100,00 TL
• VIP 1. Balkon Tribünü: 150,00 TL
• 1963 Tribünü: 250,00 TL
• Misafir Tribünü: 30,00 TL


BİLGİLER;

– Bilet satışları passo.com.tr web sitesi, PASSO Mobil Uygulaması ve Stadyum Ana Bilet Gişesi üzerinden yapılacaktır.
– Localarımızda müsabakayı izleyecek olan taraftarlarımızın stada giriş yapabilmek için biletlerini PDF olarak indirip turnike gişelerinde okutmaları gerekmektedir. Aksi takdirde stadyuma girişleri mümkün olmayacaktır.
– 2022-2023 Kombine sahibi taraftarlarımızın mevcut kombine kartlarını stadyum ana bilet gişesinden değiştirmeleri gerekmektedir.

– Passo Mobil Uygulama ile müsabakaya biletlerim bölümündeki PDF bilet ile giriş yapılabilir, Passo Mobil Uygulamada ki “Maça Gir” butonu e-bilet müsabakaları için geçelidir, 2022-2023 futbol sezonu müsabakalarımızda aktif olmayacaktır.

– 7 yaş ve üzeri çocuklara maç bileti alınması zorunludur.

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN BİLET YÜKLEMELERİ

– Stadyumumuzda 106 adet engelli ve refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarlarımız müracaatlarını aşağıda belirtilen bilgiler ile birlikte 3 Şubat Cuma günü saat 18:00’e kadar engeltanimiyorum@bursaspor.org.tr adresine mail göndererek yapabilirler. Stadyum gişelerinden engelli tribünü bilet yüklemeleri yapılmayacaktır.

-Engelli taraftarlarımız bilet teminini stadyum ana bilet gişesinden yapabileceklerdir.

Gerekli Bilgiler;
Ad Soyad // TC Kimlik Numarası // Engelli Kartı Fotoğrafı (Ön ve Arka Yüz) // Telefon Numarası

Not: Engelli kartında ‘’Ulaşımda Refakatçi Hakkı Vardır’’ ibaresi olan taraftarlarımız aynı mail içerisinde refakatçisi içinde üst bölümde yazan bilgileri iletmesi gerekmektedir.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bana da sakın küfür falan etmeyin. Kafayı kırıp trübüne miribüne atlarım, durup dururken iş çıkmasın başımıza. Ona göre haa.

  1. @Mehmet yorumuna yanıt olarak

   Herkes yanındakine dikkat etsin. Sahayı kapattırmak isteyen ve Bursa’da yaşayan Am-Etli provakatörlerin de maça geleceği söyleniyo. Sahaya bişey attırmayın, küfür ettirmeyin.

   1
   2
 2. Allah rızası için küfür etmeyin, ettirmeyin.Sahaya yabancı madde atmayın.Bakın çok basit sevgili cahil topluluğu dilinize,elinize hakim olacaksınız bu kadar basit

  4
  1
  1. @Dumursuz yorumuna yanıt olarak

   Yaw sen yeter ki maça gel. Paso Lig, kağıt bilet falan hepsi senin köpeğin olsun gel. Yeter ki sen gel kardeşş. Açarız kapıları, girersin babalar gibi.

   1
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu