Bursaspor çalışanlarına umut oldular

Uzun bir süredir maaşlarını alamayan Bursaspor Kulübü personelinin bu sorununu çözmek için büyük bir adım atıldı.

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Avukat Hakan Dinçtürk, Frutti Extra Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Cambaz ve Prof. Dr. Sinan Çavun bugün Bursa Valiliğine yardım kampanyası için başvuruda bulundu.

Hakan Dinçtürk sosyal medya hesabından “Bursaspor’un maaşlarını alamayan ve ekonomik sıkıntı içinde bulunan emekçileri ile dayanışma adına yapılacak yardım kampanyası için @SCavun hocam ve Av.Yalçın CANBAZ ile birlikte izin başvurumuzu yaptık. Bundan sonra son söz valilik makamında.” açıklaması yaparak yüreklere su serpti.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Keşke buralara kadar düşmeseydik. … Hem virüs hem de parasız lık vuruyor emekçilerimizi … Nasıl kriz olursa olsun ister ekonomik ister virüs zengin yine zengin gariban yine gariban … ALLAH tüm ihtiyacı olan lara yardımcı olsun. ..

  33
  1
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   İnşaallah kardeşim.
   Allah hepimize yardım etsin.
   Muhtaç olanlara fırsat eylesin.
   Darda olanlara bolluk bereket versin.
   İşi olmayanlara iş, aşı olamayanlara aş kısmet eylesin.
   Öncelikle hepimize sağlık sıhhat versin, hayırlı günler eylesin.
   Tüm halkımıza güzel günler versin kardeşim.
   Eser sana da merhaba arkadaşım.
   Ne diyoruz;
   Sabredelim iyi günler yakında.

   #Ev de kal sağlıklı kal Türkiyem.

 2. Çok doğru bir hareket. Hele ki böyle bir zamanda gerçekleşmesi çok iyi olur. Düşünen, başvuran ve onaylayanların emeğine sağlık

 3. herkesin internet başında olduğu bu günlerde bu güzel sitemize kimsenin uğrayıp msj yazmaması çok ilginç..ve üzücü…şu haberde onaylanmıyan 6 yorum gözüküyor ilk gün bir yorum vardı 2 günde tek yorum onaylanmış 2 yorum olmuş ..diğer haber başlıklarındada aynı durum var…sitenin yıllardır takipçisi olarak bu durum çok vahim..sitenin yine eski günlerine dönmesini umuyorum..

 4. Şu gariban emekçinin 2300 lirasını bile aylardır veremiyorsan Yav bırakın kapatın sporunu futbolunu vurun kilidi gitsin ya. Birileri başkan Oluyo kulüpleri milyonlarca borç bataklığına sokup gidiyo ne bir ceza ne bir yaptırım hiç bişey yok. Çoğu kulüp ağlıyo devlet bize para ver vali bize para ver işadamı bize para ver. Avrupa kulupleri çatır çatır kar açıklarken bizdeki tam Bi rezillik. Beceremiyoz kardeşim al işte adam Bi asgari ücret alıcak onuda aylardır alamıyo. Yazıklar olsun…

 5. avukat hakan beye ve yalçın canbaza teşekkürler..benim duyumum hakan beyin kampanyaya 200 milyonla yalçın beyinde 100 milyonla katılacakları yönünde..şimdiden teşekkürler..

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu