Bursaspor çabukluk çalıştı

Bursaspor bugün akşam saatlerinde yaptığı ikinci antrenmanla çalışmalarını sürdürdü.

Sabah saatlerinde Botanik Park‘ta yapılan kros çalışmasının ardından Bursaspor bugün akşam saatlerinde günün ikinci antrenmanını gerçekleştirdi.

Teknik Direktörümüz Paul Le Guen nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü.

Isınma koşularıyla başlayan antrenman çabukluk çalışmasıyla devam etti. Daha sonra dar alanda 6’ya 3 kontrol pas oyunu oynayan takımımız son bölümde ise tam sahada çift kale maç yaptı.

Takımımız yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Ødegaard yorumuna yanıt olarak

   ibomu?senin rengin belli ali ay cebinden para vermişmiş bağışmı yaptı almıcakmı sanıyorsun.getirdiği çöplere verilen para kaç para biliyomusun 10 milyon verdi çatır çatır geri alıcak ama verdiği zarar 20 milyon.he bide sen o ibo ya kurban ol be..

   1
   6
  2. @Ødegaard yorumuna yanıt olarak

   Şampiyonluk akşamı fenerli oyuncularla birlikte timsah yürüyüşü yapanlardansın herhalde.Takımını şampiyon yapan rahmetli başkanının arkasından kahvehane arkadaşına hitap eder gibi İbo yazacak geberdi gitti diye hitap edecek kadar küçüldüğüne göre rahmetli iyi acıtmış anlaşılan.

   3
   2
 1. Sabırlı olalım ve takımımızı destekleyelim. Ben bu sene iyi bir netice alacağımıza inanıyorum. Hoca yeni bir ülkede ve farklı bir ligde mücadele ediyor, istemesek de hataları olacaktır. Eleştirdik, kendisi de eminim gerekli dersleri çıkartmıştır. Harcadığımız para göz önüne alınırsa fena bir kadro da kurmadık aslında. Biraz zaman lazım.

  12
  4
   1. @Ali yorumuna yanıt olarak

    çok biliyon ya niye 5 haftadır yappmmamışlar o zaman.ulan hepiniz marinho kesiliyonuz klavye başında.takımı takip ettiğiniz yok ama..

 2. Basarı parcalanma ve herkesin farklı telden çalması ile olmaz.Beraber birlikte tum bursanın tüm katmerlerinin beraber hareket etmesi ile gelir.Sabir istikrar ile takım ve yönetime destek verilmelidir.Yönetimin hataları var ancak zamanı geldiğinde daha iyisi aday olduğunda hep beraber yol vermeliyiz

 3. 1.5 saatlik idmandan cidden ne hayır geliyor merak ediyorum adamlar milyon eurolar alıyor topu topu 1.5 saat çalışıyorlar günde

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı