Bursaspor: Bu bize yapılan kasti bir operasyondur!

Bursaspor Kulübü, hakem hatalarıyla ilgili olarak, “Yapılan tüm hatalara, rakip takımlara yakın bölgelerden atanan hakemler de eklendiğinde kasten yapılan bir operasyon olduğunun düşünülmesi kaçınılmaz hale gelmiştir” ifadeleriyle resmi internet sitesinde açıklamada bulundu.

Bursaspor Kulübü‘nün açıklaması şöyle;

Daha önce de tepkimizi belirtmemize rağmen hiçbir düzelme olmaksızın Kulübümüz aleyhine artarak devam eden hakem hatalarının artık hata olarak kabul edilmesi mümkün değildir. Yapılan tüm hatalara, rakip takımlara yakın bölgelerden atanan hakemler de eklendiğinde kasten yapılan bir operasyon olduğunun düşünülmesi kaçınılmaz hale gelmiştir.

Nitekim hakem hatalarının özellikle son haftalarda ve Bursaspor’un hakkını savunmak üzere çıkmış olduğu yolda açmış olduğu davalardan ve taşınmazlara konulan tedbirlerden sonra yoğunlaşması düşündürücü bir hal almıştır. Açılmış olan davalar Bursa’dan çıkarak TFF nezdinde belli makamlara gelmiş kişileri de yakından ilgilendirmekte olup, davanın taraflarının bu kişiler ile yakın temasını dikkatle takip ediyoruz.

Bursaspor’un hakkını aramak için çıkmış olduğu yolda hukuken savunma yapamayanların, TFF ve MHK nezdinde girişimlerle kulübümüzün zarar görmesi için uğraşmaları, bu davalardan ancak kulübün kapanması ile kurtulabileceklerini düşünmelerindendir.

Tüm taraflar şunu bilmelidir ki Bursaspor Kulübü hem sahada hem de saha dışında tüm engellemelere rağmen sonuna kadar mücadelesine devam edecektir.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

14 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

 1. Senin takımın top oynamıyor zaten.
  Takır takır top oynasa da hakkımız yense eyvallah. O zaman dediğinizin belki doğruluğu olabilir.
  Futbolcun iki metre önündekine pas atamıyor, karşı kaleye gidemiyor.
  Hikaye okumayın. Önce takımın durumunu irdeleyin. Yenilgiye kılıf bu sizin yaptığınız

  25
  6
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   ÖNCE Kİ YORUMUMUN DEVAMI:
   Yenerlerse kendilerinden..!
   Yenilirlerse hakemlerden!..
   Bu çok adil değil.
   Erkeklik kitabında bunun yeri yok.
   Elma ağacının altında armut olmaz…

  2. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Dikkat ediyorum hakemlerden şikayet etmeyen kulüp yok.
   Ama ne gariptir bu şikayetler hep yenildikleri maçlardan sonra geliyor.
   Acaba diyorum, kendi beceriksizliklerini hakemlerin üzerine mi atıyorlar?!.

 2. Şampiyon olduktan sonra hemen ertesi yıl doğranma başladı doğranma olmasa 2010 -2011 de şampiyon olurduk bizi ite ite başkanlar yiye yiye buraya geldik

  15
  1
 3. Burkay ve Altepe dünürler Ali Dede’yi başımıza musallat eden adamlar. Ali Dede yargılanırsa arkası çorap söküğü gibi gelir. Korkuları büyük. Bakın bu 2 dünür araştırılsın Kestel İleri Teknoloji San. Böl. arsalarını kaça toplamışlar, Teknosab arsaları kaça toplanmış, Bursaspor malları nasıl yağmalanmış. Bu TFF değilmiydi amede 2 bize 9 maç ceza kesen. Burkay’ı kimler BTSO başkanı yaptı, kimler TFF başkan yardımcısı yaptı. Büyükekşi ve Burkay’ın ortak üyesi olduğu yasaklı örgütün adı ne…. Recep Günay devam….Az kaldı…. Bu işleri hallet Sezer Sezgin’e devret…

  13
  2
 4. amatör kümelerin en altından, profesyonel liglerin en üst seviyesi olan süper lige kadar neredeyse tüm takımlar ve camiaları futbolu yöneten kurumlardan son derece şikayetçiler.

  oysa bu kadar çok kulübe, bu kadar etkili ve organize tezgah ve komplolar kurmak öyle sanıldığı gibi kolay olmasa gerek.

  bu kulüp ve camialar suçladıkları bu kurumlardan önce biraz olsun kendilerini sorgulasalar sorunun büyük bir bölümünü çözmüş olacaklar aslında.

  bu kulüpler ciddi ciddi incelendiklerinde neredeyse tamamının borç batağında yüzdüğü. ve kurumsallıkla uzaktan yakından ilgilerinin olmadığı çok net görülmektedir.

  ehhh tabi,
  yöneticinin YÖNETİCİ!
  taraftarın TARAFTAR!
  medyanın MEDYA!
  olmadığı bir ortamda yaşanan kaos ve kargaşalar çok normal…

  12
  3
 5. Sayın yönetim Bursadan yaptığınız bu açıklamayı gidin İstanbula bir otelde ulusal basınınada haber verin Bursasporun gayrimenküllerini fabrikaların ı üstlerine geçirenleri 2014 den sonra gelen tüm yönetimleri Bursasporu nasıl bu duruma getirdiklerini nasıl küme düşürdüklerini anlatın. Bütün ülke duysun. Çünkü sizi Bursadan ne tff nede mhk nede Bursalı Burkay duyar. Onun için gidin İstanbula yapın basın toplantısını.

  12
  2
 6. Ben kulübün yerinde olsam yemin ederim hiç bir maça çıkmam. Yada sahaya çıkar hakemlere tepki olsun diye futbolculara sahada bir adım bile attırmam. Futbolcular kendi mevkilerinde kıpırdamadan dursunlar.Hakemler icin yapılan bu tepki heryerde dikkat çeker.

  6
  6
 7. Bence maçları atatürk stadatında oynamıyalım minareli çavuş veya ibrahim yazıcı stadında oynayalım göreyim o hakemleri kaç fırın ekmek yimiş adamın ciğerini söker bu seyirci

 8. iki tane pas yapamıyoruz organize atak desen yok . hocam kapasite bu bu kadar kimseye suç atma bu oyuncularla bu kadar oluyor işte malesef kılıf aramayın kendinize teknik heyet ve oyuncu kapasitemiz bu çok bir şey beklemiyoruz kümede kalın yeter , bu kadro kalitesi anca bunun yapar zaten ki oda başarı olur

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu