Bursaspor – Boluspor biletleri satışa çıktı

17 Ekim 2021 Pazar günü saat 19.00’da Bitci Timsah Park’ta oynanacak olan Beypiliç Boluspor maçımızın biletleri bugün saat 11.00 itibariyle satışa çıkacak.

Bilet fiyatlarımız şu şekildedir;

1963 Tribünü: 250,00 TL

Vip 1.Balkon: 150,00 TL

Batı Alt Tribün: 100,00 TL

Doğu Alt Tribün: 50,00 TL

Doğu Üst Tribün: 30,00 TL

Güney Kale Arkası (TEKSAS): 20,00 TL

TOFAŞ Tribünü: 20,00 TL

BİLGİLER;
–  Bilet satışları sadece passo.com.tr web sitesi ve PASSO Mobil Uygulama üzerinden yapılacaktır. Stadyum bilet gişelerinden maç günü dahil bilet satışı yapılmayacaktır.

–  TFF’nin Covid-19 tedbirleri kapsamında almış olduğu karar gereği müsabakaya misafir seyirci alınmayacaktır.

–  Müsabakaya HES’in onay verdiği taraftarlarımız bilet alabilir.

–  Bilet satın alan taraftarlarımızın, sağlık durumları HES kodu üzerinden otomatik olarak sorgulanacaktır. Sağlık durumunda değişme olan ve bilet satın alma kriterlerine uymayan (Covid-19’a yakalanan veya temaslı olan) taraftarlarımızın biletleri bloke edilecektir. Bileti bloke edilen taraftarlarımız, biletlerini (bilet satın alma kriterlerine uygun) bir kişiye transfer edebilecektir. Bu durum taraftarlarımıza SMS ve e-mail olarak bildirilecektir.

–  Passolig kart başvurusu ve kart vizeleme işlemleri passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil Uygulaması, N’kolay satış noktalarından yapılacaktır. Stadyum gişelerinden maç günü kart başvuru işlemi yapılmamaktadır.

–  12 yaş ve üzeri çocuklara Passolig ve maç bileti alınması zorunludur.

–  Passo Mobil Uygulama ile müsabaka girişi yapılabilir.

–  Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Covid-19 Tedbirlerine ilişkin alınan Stadyum Giriş Şartları aşağıdaki şekildedir:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini* tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren; Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma seyirci olarak girebilecektir.

2. 12 yaşını tamamlamış ve henüz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış kişiler, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması şartıyla stadyuma girebilecektir. Ancak söz konusu yaş grubuna T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aşı tanımlaması yapılması halinde, söz konusu kişiler 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları halinde, bu kişilere stadyumlara giriş izni verilmeyecektir.

3. T.C. Sağlık Bakanlığı güncel uygulaması kapsamında, Covid-19 PCR testi yaptırılamayan 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir.

4. UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır. Misafir tribünlerine sadece ev sahibi takım seyircisi alınabilir.

5. Stadyumlarda yer alan Protokol ve Basın Tribünlerine girişler, seyirci giriş koşullarına tabi olacaktır.

6. Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarında seyircilerin stadyuma girişleri, HES entegrasyonu ile E-Bilet sistemi üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine E-Bilet sistemi uygulayıcısının ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir. Kişilere yönelik HES uygulama sorgulamaları Localara girecek kişiler ve seyirciler için E-Bilet sistemi üzerinden yapılacak; Protokol Tribününe girecek kişiler için ise E-Bilet sistemi veya HES uygulaması üzerinden yapılacaktır.

7. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de seyircilerin stadyumlara girişleri, ev sahibi kulübün sorumluluğunda HES kodu kontrolü ile yapılacaktır.

*Aşı takvimini tamamlamış olmak:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşı olmak,

2. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak.

30.09.2021 tarihinde oynadığımız MKE ANKARAGÜCÜ müsabakasında, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından GÜNEY KALE ARKASI TRİBÜN 120, 121, 124, 128 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi sebebiyle Beypiliç Boluspor karşılaşmasına giriş yapamayacaklardır.

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN BİLET YÜKLEMELERİ
– Stadyumumuzda 106 adet engelli ve refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarlarımız müracaatlarını aşağıda belirtilen bilgiler ile birlikte 16 Ekim Cumartesi günü saat 23.59’a kadar engeltanimiyorum@bursaspor.org.tr adresine mail göndererek yapabilirler. Stadyum gişelerinden engelli tribünü bilet yüklemeleri yapılmayacaktır.

–  Yapılan müracaatlar sonrasında kura çekilerek engelli kriterlerine uyan taraftarlarımıza bilet yüklemeleri yapılacak ve kulüp internet sitemizden duyurulacaktır.

Gerekli Bilgiler;
Ad Soyad  //  TC Kimlik Numarası  //  HES Kodu  //  Engelli Kartı Fotoğrafı (Ön ve Arka Yüz)
Not: Engelli kartında ‘’Ulaşımda Refakatçi Hakkı Vardır’’ ibaresi olan taraftarlarımız aynı mail içerisinde refakatçisi içinde üst bölümde yazan bilgileri iletmesi gerekmektedir.
Yükleme yapılabilmesi için kullanımı aktif Bursaspor logolu Passolig kartınızın olması gerekmektedir.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   Transfer yorumlarında devamlı ” bu ligi bilen adam alınmalı” mavalı geçiyor.Bu ne saçmalıktır. Kaliteli futbolcu vardır,vasat futbolcu vardır. Sen getir bakalım bu ligi hiç bilmeyen ama süper ligde,veya ispanyada,almanyada,ingiltere,fransanın 2. liginden her sezon 30 üstü lig maçına ilk 11 de başlamış 5-6 tane 30 yaş altı futbolcuyu bu ligin tozunu atıyor mu ?atmıyor mu ?

  1. @BİLETİKS yorumuna yanıt olarak

   Başkan yöneticiğe o kadar uzak ki! Fantazisini tatmin etmek için gelmiş.Kedi şirketi büyük ihtimalle aile şirketi yönetimide başkası götürüyor.Yoksa Bu adam bu kafa ile orayıda batırır.Şirketten uzak dursun diye izin verdiler galiba? Türk Futbol camiasından çevresi yok galiba.Ben Bütçemin büyük miktarı ve Milyonlarca Euroluk yatırım yapacağım.O işin direk içinde olmayacağım.Ahmakça birşey.Firmamın lyöneticileri,Maaşlı Teknik kadro,Skoudlar,Menejerler okey verseler dahi tam güvenmem. Kendim dışarıdan tarafsız birkaç kişiye daha ne dersiniz ?diye sorarım.Olumlu ise Yönetici gibi pisikolog gönderir futbolcu ile görüştürürüm.Amacı ne,Bursadan Beklentisi ne,Aile yapısı,Dünyaya bakışı,Mental Mücadele gücü ne.Hepsinin raporunu alırım.Bütün bir değerlendirme ile karar alınır.Çakıl taşı verilmiyor.İnsanlar Firmasına araba alırken bile Bursasporun futbolcu almasından daha titiz davranıyor.Birde Transfer yorumlarında devamlı ” bu ligi bilen adam alınmalı” mavalı geçiyor.Bu ne saçmalıktır. Kaliteli futbolcu vardır,vasat futbolcu vardır. Sen getir bakalım bu ligi hiç bilmeyen ama süper ligde,veya ispanyada,almanyada,ingiltere,fransanın 2. liginden her sezon 30 üstü lig maçına ilk 11 de başlamış 5-6 tane 30 yaş altı futbolcuyu bu ligin tozunu atıyor mu ?atmıyor mu ?

 1. Ben bir ümit vs görmüyorum- oynatılmayan bek Salazar Karagümrük maçının yıldızı ise gazetecilerin gözünde artık düşünün – Boluspor bu ligin en zayıf takımlarından biri onlarıda yenemezsek goller atamazsak ve hücum bölgesi zaten kötü sinyaller veriyor gollük pozisyon üretmekte zorlanıyor takım , korner bile doğru dürüst atılmıyor kale içine tehlike yaratacak orta yok gol atacak adam yok , orta saha yok kanatlar her rakip tarafından çözülmüş sistem oynuyor, defans çok uyumsuz her an penaltı ve pozisyon veren ve kırılgan yani Bursaspor’un sonuncu olması sürpriz değil ligin en zayıf futbol oynayan takımıyız – Yani sezon başlamış 7 maç oynamış yanında 3-4 hazırlık maçı ve böyle kötü futbol hayıra alamet değil düzelecek diye hiç bir sinyal vermiyor.

  10
  3
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Sırf Salazar’ı izlemek için gidecekmiş. 😂 Sanki Puyol amk. Cüneyt Köz’le ikisi, ne mıçarlar artık. Bi biri ıskalar, bi öbürü ıskalar.

   4
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu