Bursaspor bir arada

Bursaspor Kulübü A Takım oyuncuları ve teknik ekip ve a takım personelinin kahvaltıda bir araya geldiğini duyurdu.

Kulübün haber içeriği şöyle;

Ligin 30. Haftası’nda deplasmanda Keçiörengücü ile karşılaşacak takımımız sabah saatlerinde organize edilen kahvaltıda bir araya geldi.

Gerçekleşen kahvaltıya Başkanımız Ömer Furkan Banaz, Futbol Şube Sorumlumuz Mehmet Zahit Yanar, Teknik Heyetimiz, Futbolcularımız ve A takım personelimiz katıldı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Valla ne olursa olsun bu takım düşer hiç bir ümit yok malasef bu açık ve net yemekle onla bunla olucak iş değil yani kendimizi kandirmaya gerek yok

  2. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

   Senin hesabına göre, her hafta öğle yemeği de organize edilseydi Play Off’a kalırdık. Ya da her hafta sabah, öğle akşam 3 öğün organize edilseydi Super Lige çıkardık.

   2
   3
 1. Hazır kahvaltı organize etmişken 2017’deki takımın nasıl kümede kaldığını da izletseydiniz oyunculara. O sene şu an lider olan Trabzon’u deplasmanda yenmiştik. Umarım bu sefer içeride bir Menemen faciası yaşamayız.

 2. Abi en alttan ikinci resimdeki beyaz montlu, sarı saçlı, turuncu keçi sakallı arkadaş kim? Çocuklar Duymasın dizisindeki Havuç Furkan’a çok benzettim. Yoksa o mu?

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu