Bursaspor biletleri satışa çıkartıyor

Burssaspor Kulübü resmi internet sitesinden BB Erzurumspor maçının biletlerinin satışa çıkartılacağını duyurdu.

Yeşil-beyazlı kulüp tarafından yapılan açıklama şöyle;

16 Ocak Pazar günü saat 19:00’da Bitci Timsah Park‘ta oynanacak olan Spor Toto 1. Lig 21. Hafta müsabakası Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı biletleri yarın saat 11:00 itibariyle satışa çıkıyor.

 • Bilet fiyatlarımız şu şekildedir;
 • 1963  Tribünü:  250,00 TL
 • VIP 1. Balkon Tribün: 200,00 TL 
 • Batı Alt Tribün: 150,00 TL 
 • Doğu Alt Tribünü: 50,00 TL 
 • Doğu Üst Tribünü: 30,00 TL
 • Güney Kale Arkası Tribünü: 20,00 TL 
 • Kuzey Kale Arkası Tribünü: 20,00 TL 

BİLGİLER;

–  Bilet satışları passo.com.tr web sitesi, PASSO Mobil Uygulama üzerinden yapılacaktır. (E-bilet)

–  TFF’nin Covid-19 tedbirleri kapsamında almış olduğu karar gereği müsabakaya misafir seyirci alınmayacaktır.

–  Müsabakaya HES’in onay verdiği taraftarlarımız bilet alabilir.

–  Bilet satın alan taraftarlarımızın, sağlık durumları HES kodu üzerinden otomatik olarak sorgulanacaktır. Sağlık durumunda değişme olan ve bilet satın alma kriterlerine uymayan (Covid-19’a yakalanan veya temaslı olan) taraftarlarımızın biletleri bloke edilecektir. Bileti bloke edilen taraftarlarımız, biletlerini (bilet satın alma kriterlerine uygun) bir kişiye transfer edebilecektir. Bu durum taraftarlarımıza SMS ve e-mail olarak bildirilecektir.

–  Passolig kart başvurusu ve kart vizeleme işlemleri passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil Uygulaması, N’kolay satış noktalarından yapılacaktır. Stadyum gişelerinden maç günü kart başvuru işlemi yapılmamaktadır.

–  12 yaş ve üzeri çocuklara Passolig ve maç bileti alınması zorunludur.

–  Passo Mobil Uygulama ile müsabaka girişi yapılabilir.

–  Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Covid-19 Tedbirlerine ilişkin alınan Stadyum Giriş Şartları aşağıdaki şekildedir:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini* tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren; Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 günü doldurmuş olan kişilerin kombine veya bilet almak sureti ile karşılaşmalara girebilmesi için hatırlatma aşılarını olmaları gerekmektedir. 180 günlük süreyi tamamlamış olmasına rağmen hatırlatma aşılarını olmayan taraftarlarımızın müsabakalara katılmaları mümkün olmayacaktır. 3. aşılarını veya daha sonraki aşılarını yaptırmış olan kişiler için 14 günlük bağışıklık süresi aranmayacaktır.

2. T.C. Sağlık Bakanlığı güncel uygulaması kapsamında 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir.

3. UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır. Misafir tribünlerine sadece ev sahibi takım seyircisi alınabilir.

4. Stadyumlarda yer alan Protokol ve Basın Tribünlerine girişler, seyirci giriş koşullarına tabi olacaktır.

5. Süper Lig, TFF 1. Lig ve ZTK müsabakalarında seyircilerin stadyuma girişleri, HES entegrasyonu ile E-Bilet sistemi üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine E-Bilet sistemi uygulayıcısının ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir. Kişilere yönelik HES uygulama sorgulamaları Localara girecek kişiler ve seyirciler için E-Bilet sistemi üzerinden yapılacak; Protokol Tribününe girecek kişiler için ise E-Bilet sistemi veya HES uygulaması üzerinden yapılacaktır.

6. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de seyircilerin stadyumlara girişleri, ev sahibi kulübün sorumluluğunda HES kodu kontrolü ile yapılacaktır.

7. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de seyircilerin stadyumlara girişleri, ev sahibi kulübün sorumluluğunda HES kodu kontrolü ile yapılacaktır.

*Aşı takvimini tamamlamış olmak:

1. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşı olmak,

2. Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak.

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZ İÇİN BİLET YÜKLEMELERİ

– Stadyumumuzda 106 adet engelli ve refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Engelli tribün biletlerinden faydalanacak taraftarlarımız müracaatlarını aşağıda belirtilen bilgiler ile birlikte 14 Ocak Cuma günü saat 16:00’ya kadar engeltanimiyorum@bursaspor.org.tr adresine mail göndererek yapabilirler. Stadyum gişelerinden engelli tribünü bilet yüklemeleri yapılmayacaktır.

–  Yapılan müracaatlar sonrasında kura çekilerek engelli kriterlerine uyan taraftarlarımıza bilet yüklemeleri yapılacak ve kulüp internet sitemizden duyurulacaktır.

Gerekli Bilgiler;
Ad Soyad  //  TC Kimlik Numarası  //  HES Kodu  //  Engelli Kartı Fotoğrafı (Ön ve Arka Yüz)
Not: Engelli kartında ‘’Ulaşımda Refakatçi Hakkı Vardır’’ ibaresi olan taraftarlarımız aynı mail içerisinde refakatçisi içinde üst bölümde yazan bilgileri iletmesi gerekmektedir.
Yükleme yapılabilmesi için kullanımı aktif Bursaspor logolu Passolig kartınızın olması gerekmektedir.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tepkinizde her ne kadar haklı olsanız da maçın bitiş düdüğü çalmadan veya ( Allah korusun ) fark geri dönülemez biçimde açılmadan ıslık vs gibi protestolara kalkışmayalım. İlk golü yersek ve ardından ıslıklar gelirse takım iyice çözülür ve 11. yenilgimizi de alırız. Haklı eleştirilerimizi maç sonuna saklayalım lütfen.
  Not: Umarım futbolcularımız bu yazdıklarımın yaşanmasına mahal vermeden maçı kazanırlar da tüm Bursasporlulara güzel bir akşam yaşatırlar bunca eziyetten sonra.

  13
  2
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   sonunda en cok istedikleri oldu takimi mahfettiler , taraftarida bitirdiler bu macta 3 bin kisi olmaz kendi kendilerine oynarlar bide asi mevzusu 2 iken az katilim vardi simdi 3 istenmesi noktayi koyar deplasman net bir sekilde alir 3 puani gider bu takim bu sene düştü bilginiz olsun…..

  2. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   güzellik kelimesi ve Bursaspor ismi birlikte anılmayalı yıllar oldu.
   rahmetli Yazıcıdan sonra gelen her yönetim bir öncekini arattı maalesef.
   artık bu kulübün başına futbolun içinden gelen, mesela eski futbolcularımızdan oluşan bir yönetim geçmeli.

   8
   1
   1. @uğur yorumuna yanıt olarak

    Yeni stada hiç gitmedigim için sormuştum bilet listesinde 1963 tribünü diyor..sonra vip 1.balkon diyor(2.balkon nerede niye bilet çıkmıyor)batı alt diyor..kaç katlı bu batı tribünü ben 3 katlı diye biliyorum kale arkaları tek kat maraton da iki kat diye biliyorum localar hariç🤔

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu