Bursaspor, Beşiktaş maçı hakemi değiştirildi mi?

Eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

TRT Spor‘da yayınlanan Stadyum programında dikkat çekici ifadeler kullanan Mustafa Çulcu: “Hakem camiasında çok ciddi iddialar var. Normalde Bursaspor Beşiktaş maçına Mete Kalkavan, FenerbahçeGençlerbirliği maçına Halil Umut Meler verildi. Tebligattan birkaç saat sonra değişmiş. Hatta Mete Kalkavan Bursa‘da otel rezervasyonunu bile yaptırmış.” dedi.

ERSİN DÜZEN: “BEN DE DUYDUM”

Öte yandan programın moderatörü Ersin Düzen ise, “Bursaspor – Beşiktaş maçına Mete Kalkavan’ın verildiğini ben de duydum. Bu iddiayı ben de duydum.” diye konuştu.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne fark eder ki? Adamlar alacağı paraya bakıp,3 tane İstanbul takımını ve 1 tane devlet destekli proje takımını koruyup kolluyorlar.Eger bunlara,kart çıkarırlarsa veya yenilgilerinde pay sahibi olacaklarını düşündürecek eylemlerde bulunurlarsa 1 daha süper lig maçında görev alamayacaklarını biliyorlar.Bundan dolayı da ha Ali Veli ha veli Ali.İkisi de BJK lehine maç yönetecekti.Ki öyle de oldu.

  78
  5
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Stanko yu yere serdi o pozisyon tersi yapılmış olsa penaltı verilirdi, eminim .
   Da nasıl penaltı olsun, açık ve net penaltı.
   Topa ilk müdana yapan stanku , önüne alım derken Pepe üstüne biniyor…!

   36
   1
 2. hakemi geçtim hakem farklı olsa sanki sahaya yabancı madde atılmıyacak mıydı önce bizim taraftarın kafayı değiştirmeli sorsan hepsi bursasporlu ama takıma zarar dan başka bir işe yaramıyorlar hepsinden nefret ediyorum destekten çok köstek oluyorlar şimdi verilecek cezaların sebebi kendileri Allah bildiği gibi yapsın embesiller topluluğu

  46
  8
 3. Kaç programda konuşuldu ?
  pepenin pozisyon kırmızı penaltı, lens zaten kırmızı
  Bizim başkan konuştu mu hiç
  Aynı pozisyon fenere olsa nolurdu Aziz yıkmıştı ortalığı

  Başkan hakem konusunda çok pasisfsin alanya kötü diyoruz adamlar taban giriyor sarılar kırmızılar olsa 4,5 yapacaz

  Kayseri maçı mı neydi yine stancuya daldılar gram itiraz yok…Her maç ince ince gidiyorlar bu puanlar Maşallah yine bile iyi

  37
  1
  1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

   Bir başka pozisyonda da Talisca, Barışaın ayağına kasden vuruyor . Kırmızılık kasti harekete sarı da yok faul de .

   Bu hakemelerle güçlü kadrolar ve hırslı oyuncularla başa çıkabiliriz .

 4. Sahaya yabancı madde atıp maçı tatil etme noktasına getiren ( hemde takım galipken ) taraftar topluluğunun maçın hakeminden,İstanbul basınından,Tff den şundan bundan şikayet etme hakkı yok !!! Bu yüzden takım küme düşürülse umurlarında olmayacak adamların maçın hakem sanki çok umurlarında !!!

  36
  2
 5. Yaşanan saha olayları sebebiyle muhtemelen saha kapatma ve yüklü miktarda para cezası alacağız.Hakem o olmuş bu olmuş farketmez, bunun sorumlusu hakemler değil, taraftardır.Şartlar ne olursa olsun son Trabzon Fener maçında ki Trabzonspor taraftarı gibi olabilmeyi becermeliyiz.Neymiş çok seviyormuşuz onun için sahaya yabancı madde atıyormuşuz falan filan….Hayır bu kocaman bir yalan bir kandırmaca.Çok seven Trabzon taraftarı, biz en çok kendimizi seviyoruz.Bizim her aklına estiğinde olur olmaz sebeplerle eşini çocuğunu döven,onlara zarar veren sonrada, ya nolmuş ben onları çok seviyorum diyen bir babadan zerre kadar farkımız yok.Kimse kusura bakmasın bu bir hastalıktır ve de yine kimse kusura bakmasın, bu bir akıl hastalığıdır.

  26
  1
  1. @yorum yorumuna yanıt olarak

   Çok doğru Yorum.. yorum

   En evvela kendimizi düzeltmeliyiz.
   Aynı hatayı 100 kere yap özür dile neye yarıyor… sevse de ..
   Seven insan sevdiğine zarar ve kırıcı kelimeler kullanmamalı..hepimiz hata doluyuz, fakat sağ içine katiyen maddede atmam , aklımda gelmez zaten.Bu atanları tutup yetkililere teslim ediceksinde, bida yapsınlar.Hepimize bu yönden iş düşüyor! Seviyorsan aklın başında olmalı.

   10
   1
 6. BURSASPOR TARAFTARI VE İDARECİLERİ olarak iki yönlü çalışma yapmamız ve gayret etmemiz şart;
  1-İçe dönük olarak kendimizi takıma zarar verecek her türlü stad içi ve dışındaki fiillerden sakınmalıyız.
  2-BURSA ve BURSASPOIR umuz için çevremizde,ülke ve ülke dışında özel ve resmi tüm krum kuruluşlarda LOBİ FAALİYETİ YAPMALIYIZ.
  Hele hele TFF ve kurullarında BURSA dan olupta merasim ve reklamları dışında gözükmeyen etkisi olmayan delegasyonu bir daha asla o kurullara göndermemeliyiz.
  Başkanından,siyasi temsilcilere kadar BURSA da yaşayanın ve BURSASPOR taraftarı olanın üzerinde manevi sorumluluktur bu.
  ÜNİVERSİTEDE BİR PROGRAM İCRA ediliyor ve rektör beyin resmi afişlerde yer alıyor amma sn.rektörümüz sadece toplantıyı iptal ettirdim diyerek hadisenin kapandığını zannediyor.
  Sn.HOCAM sizin göreviniz ve BURSA i,le BURSASPOR a katkınız o toplantıya BURSASPORlu oyunculardan da katılımın sağlanması olmalıydı.
  Kısaca TFF-PFDK-MHK dan ağzımız değil vücudumuz cayır cayır yakılıyor.
  STADIN HALİ ilede mahalli ve merkezi idarenin AYIBI-RANT UĞRUNA BURSASPOR un kullanılması insaniyet adına YÜZKARASI HALDİR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu