Bursaspor benzinliğinin değeri belli oldu!

Bursaspor Kulübü Genel Sekreteri Erkan Öncel icra yolu ile satılacağı gündeme gelen benzilik arazisi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Benzilik ile ilgili konuşan Erkan Öncel ”Benzinlik arazisi ve 10 adet dükkan konusuna gelirsek, kulübümüze ait bu yerlere icra dairesi tarafından kıymet takdiri yapılmıştır.

Bu rakam yaklaşık olarak 114 milyon TL’dir. Söz konusu taşınmazların daha yüksek bedele satılması için rızayen satış işlerimleri yapılması hususunda çalışmalar devam etmektedir.

Basına yansıyan diğer bir konuda da tedbirlerle ilgili de kulübümüzün maddi manevi hiçbir zararı yoktu. Detayları Tuğrul Bey‘den öğrenebilirsiniz.

Biz yönetim kurulu olarak her türlü görüşe açığız. Eğer bu konularla ilgili kafasında bir soru işareti olan varsa, bizimle iletişime geçebilir..

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   200-250 Milyon TL az bile olabilir çünkü satılık benzinlik fiyatları az çok İstanbul’un dış semtleri ile aynıdır Bursa ile mülk konusunda ve oralarda Beylikdüzü ve Pendik’te 500 Milyon TL ile 1 Milyar TL arasında ve Bursa’da Dükkanlar ve Benzinlik 100 Milyon olması mümkün değil yani yine birseyler dönüyor gibi!

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   kör ölünce badem gözlü olurmuş.
   banaz kalsaydı yaşama dönmüş, hedefe doğru gitmeye başlamıştık.
   şimdi ölüm döşeğinde kaçınılmaz sonu bekliyoruz.
   adam son derece gerçekçiydi, ve şunları söylüyordu,
   ”’Bursaspor’un F.K olmasına kesinlikle karşıyız. borçları ödeyebileceğimiz şekilde yapılandırdık ve ödüyoruz. sıfırdan bir yapılanmaya girdik. alt yapı ağırlıklı geleceğin takımını hazırlıyoruz!”
   ama skorcu, sabırsız, çorbacı, rantçı ve muhalif ortak yapımı bir yapı adama olmadık hakaretler ve suçlamalarda bulunarak gitmesine neden oldular…
   yapacak birşey yok, bizim Bursa da futbol kafası ve malzeme bu…
   sonuçta hak ettiğimizi buluyoruz…

   12
   1. @hasret yorumuna yanıt olarak

    “Alt yapı ağırlıklı geleceğin takımı” demek, zaman kaybı demektir. Senelerdir alt yapı oyuncuları yetişiyor, hani şimdi nerdeler ? bundan sonrada olmayacaklar. Ancak geriye kalan çöpler var.

    1
    5
    1. @Hasan-16 yorumuna yanıt olarak

     Hırsızlar için çöp bile yeri ve zamanına göre çok değerli bursa saygın yönetici ler tarafından so yul du yoksa Türkiye’de kendi kendine yeten anneme kulübün adı Bursaspor du hırsızlar kimler. Dİ hatırlayan varmı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu