Bursaspor benim ailem

Adı sürekli dev kulüplerle anılan Bursaspor’un genç yıldızı Enes Ünal Yeşil Beyazlı camia ve Teknik Direktör Şenol Güneş’e övgü yağdırdı. “Bursaspor benim ailem” diyen Enes, hedeflerinin büyük olduğunu söyledi.

Bursaspor’un genç forveti Enes Ünal, futbol haberleri uygulaması Futbolist’e açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu Atatürk Stadı’nda ağları havalandırmanın kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. 

ÇOK ÖZEL ANLAR

 

Enes Ünal yeni futbol haberleri uygulaması Futbolist’e Bursa ve geleceği üzerine açıklamalarda bulundu. Bursaspor formasıyla gol atmanın kendisi için çok önemli olduğunu belirten Enes; “Milli takımda gol atmak tabii çok farklı bir duygu, onun dışında Atatürk Stadı’nda attığım goller de benim için çok özel. Çünkü oraya bir aidiyet duygum var, tribününde büyüdüm. Orası benim için farklı” ifadesini kullandı. 

ŞENOL HOCA FARKLI

Şenol Güneş’in çok özel bir insan olduğunu açıklayan Enes Ünal; “İlk zamanlar alışmakta zorlandım çünkü çok farklı bir hoca. Çok babacan yaklaşıyor, her insanla her futbolcu ile birebir ilgilenmeye çalışıyor. Çok eksiğim olduğunu düşünüyor ve haklı. Ben de bu uyarılara uymaya çalışıyorum” dedi. Vakıfköy’ün kendisi için ikinci ailesi olduğunu sözlerine ekleyen genç forvet, futbol yaşantısına devam ederken üniversite okumak istediğini de belirtti. 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu