Bursaspor başvurdu ama!
Bursaspor Kulübü, 20 Aralık’ta oynanan Diyarbekirspor maçının ardından PFDK tarafından verilen cezalar için cuma günü Tahkim Kurulu’na başvuruda bulundu.
![](/wp-content/uploads/2023/02/xtff-turkiye-futbol-federasyonu-logo.jpg.pagespeed.ic.rPpYSNmkRA.jpg)
Bursaspor Kulübü, 20 Aralık’ta oynanan Diyarbekirspor maçının ardından PFDK tarafından verilen cezalar için cuma günü Tahkim Kurulu’na başvuruda bulundu.
Diyarbekirspor maçının ardından Bursaspor’a 2 maç seyircisiz oynama cezasının yanı sıra 78 bin 750 para cezası verilmişti. Çağatay Yılmaz ve Mustafa Genç 6 maç, Canberk Yurdakul, Eren Tunalı ve Talha Yakın 5 maç, Ozan İsmail Koç ve Bilal Güney 2 maç, Ertuğrul Kurtuluş ise 1 maç ceza almıştı.
Bursaspor’un Vanspor deplasmanında 1 maçlık cezasını çeken Ertuğrul ve birer maç cezası kalan Ozan İsmail ve Bilal haricindeki 5 futbolcu için Tahkim’e itirazda bulunduğu öğrenildi.
Ama ne ?