Bursaspor Basketbol şampiyonluğu kutladı

Türkiye Basketbol Ligini şampiyon tamamlayan Potanın Timsahları, şampiyonluk yemeğinde buluştu.

Basketbol şubesi Başkanı Sezer Sezgin‘in İznik Gölü kenarında organize ettiği yemeğe oyuncu ve teknik ekibin yanı sıra, Başkan Ali Ay, ikinci başkan Cem Öztürk, yönetim kurulu üyeleri; Erkan Aydemir, Enver Kumova, Yusuf Berat Rızvanoğlu, yedek yönetim kurulu üyelerimiz; Hasan Parlakay ve Hayrettin Gülgüler katıldı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mert Can yorumuna yanıt olarak

   Seneye birkaç Amerikalı almadan Super Lıg’de oynanmaz. Alınmazsa aynı sezon tekrar hemen düşeriz. Bu sefer rakipler Bandrma Kırmızı ve Ankara Ormanspor falan değil. Fenevbahçe, Efes Pilsen cart curt. Ama Ali Dede başta kalırsa Amerikalı değil, Somali’li bile almaz. Gene ağlanacaktır parayok diye. YEşil Bursa’dan sonra Basketi de düşürür. İnşallah futbol takımı düşmez diycem ama, Erzurum da şu anda Antalya’da berabere. Tahtaya yan bastık valla

  2. @Mert Can yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle katılıyorum renktaş çünkü; çok iyi sponsorlar bulmaz ve sağlam kadro yapmaz isek seneye kurtlar vadisi (Basketbol Süper liginde) bizi maalesef ki madara ederler, çok üzülürüz içimiz acır, o sevmediğimiz takımlara karşı alay konusu oluruz.

   18
 1. Ali ay sene başında basketbol şubesini kapatmayı kafaya koymuştur fakat sezer sezginin onca emegin bosa gitmesine gönlü razı gelmemistir. Ali ayi ikna etmeye calisir fakat ali ay her türlü zorluğu sezer sezginin onune cikarir. En sonunda basketbol subesi kapanmaz fakat ali ay tek kurus destek vermeyecegini soyler sezer sezgine. Sezer sezginin isi zordur cunku gecen yila gore butce 1/4 kadar azalmistir hemde artan enflasyona ragmen fakat bu yukarida saydigim onca zorluga ragmen sezer sezgin taraftari da arkasina alarak sampiyonluk ipini goguslemistir. Kissadan hisse Ali ay hangi sifatla o fotografta 😀

 2. Basketbolu kapatçam diyen bu resmi nasıl verir? Siyasetin başımıza sardığı ali ay tribünde ki atatürk düşmanlarınıda al ve git.

 3. Ali Ay ve Hasan Parlakay basketede el atarsa bilinki Basketbol Süper Ligine çıkıp çıkacağımıza pişman oluruz ! Bunlar basketçi transferini bile Metin Korkmaza yaptırır ! Futbolu yokettiniz bari baskete karışmayın !!!

 4. Ali ay sıktın bizi
  Bizi sıktın Ali ay
  Sıktın bizi Ali ay

  “Sıktın” kısmına Noktaları siz koysanızda koymadanızda
  Ben koymuyorum şikayet ediyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu