Bursaspor Başkanlığına aday olacağız!

Bursaspor Başkanı Sinan Bür mayıs ayında yapılacak kongrede yenilikler yapacaklarını söyledi.

Line TV’de yayınlanan 90+ programında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Bür, Bursaspor’un geleceğini kurtarmak için planlar yaptıklarını belirterek genel kurulda bir kez daha aday olacaklarını belirti.

Yeşil-beyazlı kulübü yaşatmak için göreve geldiklerini hatırlatan Sinan Bür, “Kulübü sağlam temellere oturtmamız lazım. Hem maddi hem yönetimsel olarak temel sarsılmış. Planladığımız yolda yavaş yavaş gidiyoruz. Bursaspor Kulübü yaşayacak. Mayıs kongresinde bazı yenilikler yapacağız. Şirketleşme konusunda çalışmalar yapacağız.” şeklinde konuştu.

DOĞRU YOL ŞİRKETLEŞME

İşadamlarıyla yaptıkları görüşmeleri aktaran, dernek statüsündeki bir kulübe yardımın fazla olmadığını dile getiren Başkan Sinan Bür, doğru yolun Bursaspor Kulübü’nün şirketleşmesi olduğunun altını çizerek, şöyle devam etti: “Artık kimse dernek statüsündeki bir kulübe yardım etmek istemiyor. İşadamları ‘Gelir yardım ederiz ama ortak oluruz, yönetime katılırız’ diyor. Doğru yolun şirketleşme olduğunu düşünüyoruz. Bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor gelecek yıl kabuk değiştiriyor. Aynı Bayern Münih gibi oluyor. Bursaspor’u artık eskisi gibi inşaatçı, tekstilci, matbaacı gibi cahil zenginler, veya koltuk altına yerleştirdiği üç beş mahkeme dosyasıyla yıllardır milletin gözünü boyayan çapulcular yönetmeyecek. Bursaspor’u artık futbolcular ve ve futbolun içinden gelen sportif zihinler yönetecek. Aynı Bayern Münih’te Beckenbauer, Rummenige, Höeness ve Breitner’in çeşitli görevlerde yıllardır bulunuyor olmaları gibi. Parasal kaynağı da siyaset ve iş dünyası sağlayacak. Ali Ay falan mayıs ayında değil aday olmak, kulübün kapısından geçemeyecek. Şehrin dinamikleri, Sinan Bür başkanlığındaki futbol aklı olan yönetimle yol yürümeye karar verdi.

  71
  27
  1. @Ayhan yorumuna yanıt olarak

   Taraftar yapıcı olsun yıkıcı olmasın herkez yerini bilerek klüp sahip çıksın çünkü para verenler de vermek isteyenlerde gerçek bursasporlular sosyal medya taraftar küfürden bıktı hep destek tam destek

   5
   2
   1. @Ozan77 yorumuna yanıt olarak

    📌Bursaspor şirketleşirse daha doğru olur, aynı zamanda alt yapıya çok önem vermesi gerekir.
    📍Futbol sadece sahada oynanmıyor, futbol dediğin taraflarıyla bütünleşip centilmence mücadele edilmesi gerekir,
    📍Hırçın ve Kötü tezahürat eden taraftarları trübüne almamak gerekir,
    📍En iyi takım Şehriyle, takımıyla, taraftarıyla, bütünleşen takımdır.
    📍Türk futboluna örnek olunmalı,
    📌İnşallah Bursaspor hak ettiği yere gelecektir🏆

 2. Hani mayısa kadar adaydınız şimdi 4 tane aday oldu toplam mayıs ayı için sade parası olmayanda bu ekip paran yokken nasıl açacaksın tahrayı

  14
  6
 3. 60000 işletmeden 3asgari ücret toplayıp borç ödenecekmiş
  birkurum yasal teminat ve süre versin toplanan paranın kimsenin eline değmeden borçların para toplandıktan sonra aynı anda birseferde ödenmesini sağlasın ben işletme sahibi olmamama rağmen üzerime düşen meblağı ödeyeceğime söz veriyorum
  Muzaffer Bayram

 4. Burada her seferinde anlattim
  1 milyar tl sermaye ile
  1 milyon tl bedelle 1.000 hisse basarsin
  Kimi 1 tane alir kimi 10 tane alir
  Hissesi nispetinde temsil edilir
  Ayrica Özlüce tesisleri kulübe tapusu
  Tahsis edilmeli orasi da çok kolay
  Çikis yolumuz olur

  7
  4
 5. Satilacak kalan lari satmak icin imza isteyecekler.gelecegini kurtar.a proje neymiṣ aciklama yok.sade kurtaracaklar

  7
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu