Bursaspor Başkanı yalan mı söyledi?

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada geçtiğimiz hafta kongre kararı aldıklarını açıklayana Başkan Recep Günay'ın aksine bir kongre kararı alınmadığını duyurdu..

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklama camiayı şaşkına çevirdi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay‘ın “Genel kurul kararı alıp karar defterine imza attık!”  ifadeleri yalanlandı. Hem de kulübün resmi yayın organı tarafından.

Başkan Günay ve yönetim kurulunun geçtiğimiz hafta Bursalı basın kuruluşlarına yaptığı açıklamada kongre kararı aldıklarını ifade etmiş ve gözler genel kurul tarihle ile ilgili yapılacak resmi açıklamaya çevrilmişti.

Yeşil-beyazlı kulübün bugün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada “Son günlerde bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada herhangi bir resmi açıklama olmamasına rağmen Olağanüstü Genel Kurul kararı alındığı yönünde asılsız haberler yer almaktadır. Şunu belirtmek gerekmektedir ki Yönetim Kurulunca seçim gündemi ile alınmış herhangi bir Olağanüstü Genel Kurul Kararı bulunmamaktadır.” ifadeleri yer aldı.

Resmi site böylece Başkan Günay‘ın açıklamalarını es geçmiş oldu.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Balkanlığa aday olacak kişiler için Bursaspor tüzüğünde değişiklik yapılmalı.

  Bursaspor’a başkanlım için belli bir yaşın üzerindeki kişilerin bırakın seçilmeyi, aday olurken dahi tam teşekküllü bir devlet hastanesinden aday olabilir raporu almaları şartı getirilmeli.

  Bu düşüncem son dönemde tutarsız davranışlar sergileyen Recep bey ve Ali beyler için değil, gelecekte aday olacaklar için de geçerli.

  Akıl melekeleri zayıflamış, beyin fonksiyonları arızalanmış, psikolojik sıkıntılar yaşayan ileri yaştaki insanlar Bursaspor’u oyuncakları zannetmemeli.

  84
  10
  1. @Op. Dr. Dinçsoy yorumuna yanıt olarak

   Bu Recep Mudanyasapora boslukta baskan bi ara bi baktik klubu satmis ortada takim yok.yine bu recep dugun salonu isletti dugun yapanlarin vay haline.zaten kiralik araba 70 yasina gelmis zaykocula gecinmeye calisiyo.

   4
   3
  2. @Op. Dr. Dinçsoy yorumuna yanıt olarak

   Recep Günay Başkan olmasa Bursaspor şimdi kayyumdaydı ve fesih süreci başlamış olacaktı Ali ay ne oldu da Başkan adayı oldu engel mi vardı Recep Günay aday olduğunda birimi engelledi yolda Recep Günay yönetimi tüm eski yönetimleri dava ettiği için bi hareket mü bu

   6
   18
  3. @Op. Dr. Dinçsoy yorumuna yanıt olarak

   Kimse farkında degil bu işin cılkı çıktı olan bursaspora ve futbolculara oluyor bu vebalin altında kimse kalkamaz olan bursaspora oluyor herkes inadı bursaspora zara veriyor seneler sonra çocuklarınıza torunlarımıza atanız bursaspora şu kötülüğü yaptı dedirtçeksiniz hiç bunu düsünüyonuzmu

   7
   1
  4. @Op. Dr. Dinçsoy yorumuna yanıt olarak

   Bu adamın akıl sağlığı yerinde olmayabilir kayyum gelmesin diye aday oldum aday çıkarsa kongre kararı alırım dedi şimdi alakalı değil
   .kongre kararı aldık dedi şimdi resmi bir şey yok diyor.kim bu adam Allah aşkına..

   9
   3
 2. bu kulüp kimin arkadaş SELİM KURTULAN’ın mı ? Yoksa gerçekten BÜYÜK BURSASPOR taraftarının mı. ?
  Ulan şehri de taraftarı da ikiye böldünüz be. Ne bitmez tükenmez kininiz varmış BURSA’ya.
  * Kameralar önünde Başkan ile tartışıp kaçan Kurtulan değil miydi?
  * Takım otobüsünün önünü kesip futbolcu döven Kurtulan değil miydi?
  * Başkanın evinin önüne gidip şahsına ve ailesine küfreden Kurtulan değil miydi?
  * Neredeyse bütün başkanları kendisi aday olmaları için ikna ettiğini söyleyen Kurtulan değil miydi?
  * Parası olmayan aday olmasın diyen kurtulan değil miydi ?
  Evet bu liste uzar gider. Peki bu süre zarfında neden hiç Banaz yönetimine konuşmadı. Neden tahta konusunu hiç açmadı. Paralı iş adamlarına diş geçiremediği için olabilir mi ? Onlar gelirse benim hükmüm kalmaz düşüncesi olabilir mi ?
  EEE şu anda günay da selimden icazet almış gidiyor. Allah sonumuzu hayır eylesin? Son söz olarak;
  KİM BURSASPOR ÜZERİNDEN MENFAAT SAĞLIYOR VEYA SALAMAYA ÇALIŞIYOR İSE İKİ YAKASUI BİR ARAYA GELMESİN.

  57
  7
  1. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

   biz farklı basın toplantısı izledik galiba bana görede süper geçti toplantı, bursaspor böyle başkanlar gerekli dedirtti

   2
   1
  2. @timsah966 yorumuna yanıt olarak

   Takım otobüsünü çevirip futbolcu döven Selim Kurtulan değildi. Başkanın evinin önüne gidip küfür eden de Selim Kurtulan değildi. Yiğidi öldür, ama hakkını ver. Doğru bilgi kullan. Otobüsü çevirenleri ve o otobüsün kapısını açtıranları falan iyi öğren. Böyle kulaktan dolma bilgilerle çamur at izi kalsın taktiğiyle taraftarlık yapılmaz. Bu işleri konuşacaksan herşeyi doğru ve net şekilde bileceksin. Ondan sonra yazacaksın o maddeleri.

   11
   1
  1. @AliCissokho yorumuna yanıt olarak

   Galiba sopayla gidecek. Teksaslılar takım otobüsünü durdurdukları gibi bunun arabayı da durdurmasınlar, Papazçeşme girişinde. Ondan sonra, ver papazı al kızı. Yer misin, yemez misin amk?🥖💥

   7
   8
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Recep denen zat sana şu anda bütün bursa ana avrat küfrediyor ve sen hala orda duruyorsun ilk maçta yiyeceğin küfürleri hazmedemessin bi defol git çulsuz sahtekar

   1
   5
  1. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

   biz farklı basın toplantısı izledik galiba bana görede süper geçti toplantı, bursaspor böyle başkanlar gerekli dedirtti

   2
   1
  2. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum renktaşım Ali Ay gelse, öyle anlaşılıyor ki yine kulübü kendisi yönetmeyecek ve bir kez daha parasıyla rezil olacak. Ve görünen o ki, hâla etrafındaki çakallar aynı çakalla, aynı isimler. Metin yazarı da dahil. Neymiş, Atatürk 19 mayısta Samsun yerine yanlışlıkla Bursa’ya çıksaymış Kurtuluş Savaşı başlamazmış. Bunu basın sözcüsü Suat Paçacı söylemiş. Ali Ay da bişeymiş gibi bunu basın toplantısında dile getiriyor. Bundan büyük gaf mı olur?

 3. Bu adam gidecek ama gitmeden önce Ali Ay’dan para koparma peşinde. Para koparacam derken kendini ayıklatmasa bari!

  23
  21
 4. çok normal, 1 dediği tutmayan birisi için bunu da yalanlamak çok kolay. Adamın Disleksi veya Afazi hastalığı olabilir doktora görünsün eğer sıkıntısı varsa tedaviye başlasın önemli bu konular. Var ise erkenden tedaviye başlaması gerekli sağlık önemli.

  19
  4
 5. Arkadaşlar Recep Günay’ı desteklemiyorum. Ama bozuk saat bile günde 2 kez doğru gösterir. Bence Ali Ay gelmemesi lazım. Attığı kazık hala çıkmadı.

  15
  22
 6. Recep Bey,
  Konuya girmeden, kendimi tanıtmak isterim. Bursa doğumluyum. Kendimi bildim bileli Bursasporluyum. Doktora düzeyinde mühendislik eğitimi olan, 30 küsur yıldır özel sektörde yöneticilik yapan, kolej mezunu (Kuleli Askeri Lisesi), A sınıfı iş güvenliği uzmanı, İngilizceyi iyi derecede bilen biriyim. Hayatim kendimi geliştirmeye çalışmakla geçti. “Bursaspor kulübü başkanı” olmak, herhalde hayatta ulaşmak istediğim en değerli makamlardan biri olurdu. “Olurdu” diyorum çünkü o makamın yükünü taşıyacak mali güce sahip olmadığımdan, o onurlu makamı hayal bile etmiyorum.
  Siz, hangi özelliklere, hangi mali güce sahipsiniz ki o koltukta oturmakta ısrar ediyorsunuz?
  Bu inadınızla milyonlarca Bursasporluyu mutsuz etmeye hakkınız var mı? Mutsuz etmenin yanında nefretlerini de kazandığınızın farkında mısınız?

  3
  5
 7. Taraftarın arkanda durmadığı, neredeyse herkesin sana tepki gösterdiği bir ortamda nasıl başarılı olmayı düşünüyorsun Recep Amca?

  2
  3
 8. Sevgili Bursasporlular kanun ne ise o olsun geçmişi hukuka vereceğim diyor Recep Günay o zaman versin adalete ve mahkeme sonuçlana na kadar hiç bir yönetim çekmesin şimdi AA diyor ki bilmem araziyi ben kendi param ile aldım sende nara alacaklarıma münhasır üstüme geçirdim şimdi o arazi iki katı oldu satılır benim alacağıma sayılır peki güzel öyle olsun da parasını vermediğin futbolcuların alacakları Musa Show sakat tıpkı Emin Adanur un Tiö Matavz 1,8 milyon Euro verdim dediği gibi sende 900 bin Euro mu verdin Selim Den tutun da tirbün liderleri her yöneticiden her başkandan para almıştır onlarda vermiştir şimdi AA ın yanımda olanlar Selim e veryansın ettiriyor Selim AA dan para aldı kreş açtığında yani Bursaspor da o kadar çok kokuşmuşluk olmasa buralarda olur bakın dünyanın hiç bir yerinde takım otobüs basılan takımın ifla etmez parça pençik ettiler bizi camia da çok büyük temizlik olmalı Recep Günay a da güvenilmez ama bence arkasında çok büyük güç var yoksa Recep Günay ı iki dakika da yerler

  2
  1
 9. E para koy para ver. Param yok veremiyorum. E o zaman git parası olan gelsin. Yok gitmiyorum da. Şaka gibi😀😀😀

  1
  4
 10. bu nasıl bir karar nasıl ifade başkanlık makamına yakıştı mı ya alırsın ya almasın bu kararı bir gün siyah devrisi gün pembe yönetici he bunlar kimlere klüp teslim edilmiş kapanması daha hayırlı bu klübün bırakın temeli batsın

  1
  4
 11. Koskoca BURSASPOR kulübüyle taşakmı geçiyorsunuz siz. Neyin kafasını yaşıyorsunuz yeter bi gidin defolun artık takımın önünü açın

  1
  5
 12. Süper Lig yada birinci lig dönemi olsa neyse ama şuan personeli düşünen yok o emekçi insanlar suan maaş alamıyor günümüz ekonomik şartlar da bir ay maaş almamak bile büyük sıkıntı bu vebale girmeyin ben bir tane personelin dahi bu yönetimi istediğini düşünmüyorum acilen bu inattan vazgeçin bu is yürümez insanlara yazık yada çık herşeyi Çat Çat öde herkes sussun

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu