Bursaspor Başkan adaylarına şok uyarı!

Bursaspor Kulübü Denetleme Kurulu eski Başkanı Tayfur Serdar Gülüllü'den, Bursaspor başkan adaylarına önemli bir uyarı geldi.

Denetleme Kurulu eski Başkanı Tayfur Serdar Güllülü‘nün Bursaspor başkan adaylarına yaptığı uyarı iele ilgili açıklaması şu şekilde…

“Değerli Bursasporlular, Bursaspor Denetleme Kurulu’nun raporunda Banka Kredilerinin ödenememesi nedeniyle kat ihtarı geldiği bahsi ile 31.12.2021 tarihine kadar 77.671.494 ₺ anapara miktarlı kredinin ödenmesi gerektiği, aksi takdirde kredi ipoteği verilen Soğanlı Mahallesi’nde Yakın Çevre Yolundaki Benzinlik ve Dükkanların nakde dönüşümü için Bankaların işleme başlayabilecekleri anlaşılmakla beraber Yeni Yönetimin transfer tahtasının açılması ile beraber kredi konusu üzerine eğilmesi de gerekecektir.”

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eski texas yorumuna yanıt olarak

   Bu nasıl bir idareci anlayışı, nasıl bir yapılanmadır ki başarıyı yakalayan, şampiyon olan takım borç batağına sürükleniyor, demek ki yönetim anlayışı kökten yanlış, 12 yıl önce şampiyon olan, şampiyonlar ligi ve naklen yayın gelirlerinden bugünkü değeri ile yaklaşık 500 milyon TL kazanan bir takımdan söz ediyoruz nereye gitti bu para. Üstelik futbolculardan gelen bonservis bedelini ve diğer gelirleri hiç hesaba katmadım.

   4
   1
   1. @Çorba yorumuna yanıt olarak

    Bu sezon 20.000 kombine 22.000.kişi de 20-30 TL. sezon sonunda 15 puan farkla 2.süper lig şampiyonluğumuz için Anadolu nün gururu olacak meydanımızda oluruz inşALLAH . . . . !

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Rahmetli Orhan Özselek gibi bir başkan lazım. Bursa camiası bu yükün altından kalkar. Toplanan bağışları başkamlar alacağına istinaden el koymazlarsa. Organize edecek ve toplana bağışların kuruşunu boşa harcamayacak bir kıymetli zat Bursaspor bünyesinde mevcut. Bu kampanyayı başlatalım. Fakat bu başkan adayları

   2
   1
 1. 6 aydır yazıyorum heryere borcumuz var diye bu sitedekiler hiçbir şey olmamış gibi hala transfer isteriz diye yazıyorlar kulüp batali 2 yıl oldu uyanın artık kardeşlerim bu yüzden zenginler başkanlıktan uzak duruyor eninde sonunda amatörü görcez

  12
  1
 2. tek çara paralı başkan yoksa tahta bile açılmıyor emin adanur ile tek çare serdar acarhoroz öbürlerini seçen bursaspor hainidir.

  4
  3
  1. @olmaz yorumuna yanıt olarak

   Ulen hala akıllı ve güvenilir başkan diyeceğine paralı!!! başkan diyorsun yav.
   Bak kardeşim, bu futbol bilinçsiz başkan için pahalı oyuncaktır.
   adeta dipsiz kuyudur. Ocakları söndürür. buna kimsenin parası yetmez.

 3. Kulubu direk 3 sne 1lig de surtceklerine direk amatore dusurceklerdi. Borcsuz nilufer belediye veya yildirimi alip Bursa isim degisikligi ile 3 senede super lige cikarcaklardi maksimum 3 4 sene kaybimiz olurdu. boyle 800 trilyon borc duruyor 3 senede heba oldu zaten ciksada yine perişan

  4
  2
  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Olsun. Emin’de sadece 40 milyon var. Ama onun parası bereketlidir. Senin 150 milyonla yapacağın işi Emin Başkan 40 milyonla yapar, artanıyla da kulübe bi tane benzinlik arazisi alır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu