Bursaspor bana kapılarını açtı

Hatay'da yaşanan deprem afeti nedeniyle Hatayspor'un ligden çekilmesinin ardından Erce Kardeşler Bursaspor idmanlarına çıkmaya başladı.

Formunu korumak için Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleştirilen A Takım idmanlarına katılan ErceKardeşler sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Ama bu süreçte yüce Türk milleti olarak bir kez daha en önemli özelliğimizin dayanışma olduğunu gösteriyoruz.

Bu zorlu sürecin ilk gününden itibaren bana kapılarını hiçbir şey beklemeden açan, altyapısından yetiştiğim ve kariyerime çok katkısı olan Bursaspor camiasına, ailesine, Sn. Hocam İsmail Ertekin ve AhmetKuzaltı hocama çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Babasının oğlu. Babası Ese Kardeşler yıllarca Bursaspor kalesini lorudu. İnşallah Erce de bir gün kendi memleketinin takımına gelir.

 1. 9 mac ceza almışız !? Bu nasıl adalet ? Yazıklar olsun…!
  Terör propagandası yapıp, bölücülük yapanlar, pkk pacavraları açanlar sadece 2 maç ceza aldilar ! Nerde adalet ?!

  24
  3
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Verdikleri ceza bizim için onur madalyasıdır kardeşim.Herkese ederi kadar veriyorlar.Pkk savunucusu oldukları için ciğeri 5 para etmeyene 2 maç verilir.Biz de gür sesle istiklal marşı söyleyip,türk bayrağı açtığımız için 9 maç verdiler.Bir dahakine daha gür sesle söyleyip daha büyük türk bayrağı acicaz.Sezonu kapatsinlar.Onur duyarım.Haysiyet ve şeref meselesi bu.Seref fakirlerine 2 maç verirler.Bize de şeref madalyası gibi 9 maç takarlar işte.

   12
   2
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Biz Türk bayrağı açtık, İstiklal marşını haykıra haykıra söyledik ! Evet sahaya yabancı madde (şu şişesi) atıldı da, sanki el bombası mı attıldı !? Gerçekten anlamak çok zor ! Bizim futbolcularımız deplasmanda zırhlı araçlarla taşındı, maç esnasındayken yerde üzerine basılıp geçildi, kol dirsek atıldı ! Yetmedi üzerlerine bıçak atıldı, İstiklal marşı ıslıklandı daha neler neler !

   17
   2
 2. Sizde kabahar kardrşlerim sixin sğzınıza bir kaşık bal çaldılar alın mükafatınızı akpyi hersimde desteklediniz sonuçu ne oldu onlar iki maç bize Doku maçadammı öldürdük alınsize mükafat şu 23senede ne yaptılar Bursaya hep destek yerine köstek oldular Tabii Burseyı hep çantada keklik santettiler alın size onları hiç üzmediniz hep oyunuzu onlars verdiniz inegöllü olan Belediye başkanına bile bile oy verdiniz belki bize yardım edrler diye alın size hediye şimdi bana ister kızın ister yazdıklarımı kabul etmeyin benim yaşım 76 ben Fethiye Mahalesindenim Allahım Bursamıza yardım eysin sayın kardeşlerim hayırlı Cuma akiamları Ben 1963senesinden beriBursa sporluyum iyi akşamlar

  13
 3. Benim oyum ümit ozdaga.Akepe ve cehape seçim için bursayi satmıştır.Ama onlar da haklılar.Bir tarafta 5 milyon HDP=PKK oyu.Diger tarafta 20 bin bursasporlu oyu.Yaziklar olsun.Adaletinize sokayım.28 Mart’ta ki maçı da bı zahmet kandil de oynayın.

  7
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu