Bursaspor Badu için İtalya’da masaya oturdu

Bursaspor heyeti dün İtalya'da Udinese Başkanı Soldati ile masaya oturdu

Bursaspor’da Emmanuel Badu için girişimlerde dün en somut adım atıldı. Yeşil Beyazlı yönetim Ganalı futbolcunun, ‘Teklifinizi kabul ettim. Ancak kulübümü ikna etmelisiniz‘ sözü üzerine harekete geçti. Badu‘nun transferini bitirmek üzere yönetim kurulu üyesi Hasan Parlakay ile menajer Hüseyin Gedik dün kamptan ayrıldı ve İtalya’ya giderek Udinese Başkanı Franco Soldati ile masaya oturdu.

HEDEF KİRALIK TRANSFER

İtalyan ekibinin Emmanuel Badu’yu kiralık olarak elden çıkarmaya niyetli olmadığı ve bonservisiyle satmak istemesi üzerine yapılan görüşmede 8 milyon Euro’luk bonservis rakamını aşağı çekmeye çalışan Yeşil Beyazlılar’ın ağırlıklı olarak kiralama formülü üzerinde durdukları ifade edildi. Udinese Başkanı Soldati‘nin konuyu düşünmek üzere birkaç gün süre istediği bildirildi.

Bursa Hakimiyet

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Boş işlerle uğraşıyosunuz arkadaş, adam kaliteli, devamlılığı ve piyasası olan bi isim adamlar satıp para kazanmak istiyo, sen kiralık istiyosun, madem geldik buraya kadar bari bonservis soralım diyosun 8 milyon euro denince de ağzın açık kalıyosun, bizim kulüpte hangi topçumuza o bonservis bedelini hangi kulüp teklif eder, düşürcen de ne kadar düşürcen bonservisini nasıl ödemeyi düşünüyosun Sayın parlakay, satın alma opsiyonu koydursan 1 yıl kiralık yine de 5-6 milyon euro opsiyon koyar adamlar onu da sen veremiceksin boş işlerle uğraşmayın, alacağanız topçu için pazarlık yapın lige kalmış 16 GÜN şurda

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu