Bursaspor Arda Vekiloğlu ile imzaladı

Bursaspor Basketbol Takımı yeni Başantrenörü Arda Vekiloğlu ile sözleşme imzaladı.

Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Bursaspor Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetici Sezer SezginGeçtiğimiz sezon bizden daha yüksek bütçeli takımlarla mücadele edebilmek adına planladığımız bütçenin yaklaşık iki katı fazlasına çıktık. Başkanımız Ali Ay bu planlanan bütçenin haricindeki harcamalarda bize destek oldu. Bazı ödemelerimiz aksasa da tamamını ödedik. Geçtiğimiz günlerde Basketbol Takımımızın kapanması veya devri ile ilgili düşünceler vardı. Başkanımız ile yaptığımız görüşmeler neticesinde bu sene de devam etme konusunda görüş birliğine vardık. Ancak bu hedefimizin olmadığı anlamına gelmiyor. Bizim hedefimiz Süper Lig” dedi.

ARDA VEKİLOĞLU “BURADAKİ ATMOSFER HERKESİ CEZBEDİYOR”

Arda Vekiloğlu “Bursaspor gibi büyük bir camianın içerisinde olmak beni oldukça heyecanlandırıyor. Burada rakip olarak oynadığımız maçlardaki atmosfer ve rakipler üzerinde baskı kuran bir ambians burada antrenör olarak çalışmak için büyük bir istek doğuruyordu. En sonunda bunun gerçekleşmiş olması benim için bir gurur kaynağı oldu. Bursaspor Kulübü ve camiası herkesten önde tutulması gerek bir kurumdur. Biz bu Dünya’ya gelmeden önce de burum vardı, ve biz gittikten sonra da olacak. Bizler bu kulübün çalışanıyız ve bu camiaya yakışacak işler yapmalıyız. Bir kaç senedir Bursaspor’un hedefini yakalayamadığını hepimiz biliyoruz ancak asıl olan bu hedeften kulübün vazgeçmemiş olmasıdır. İnşallah bu sene tüm camianın beklentilerini gerçekleştireceğimiz bir sezon olur. Kulübümüzün dinamiklerine ve taraftarımıza uygun bir takım olacağız. Savaşçı ruh ile takım oyununu birleştireceğiz. Zevk veren ve modern basketbolun gerekliliklerini yerine getiren bir takım kuracağız” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu