Bursaspor antrenmanına 10 oyuncu katıldı

Bursaspor'un bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleşen antrenmanına 10 oyuncu katıldı.

İdmanda yer alan oyuncular şöyle;

 1. Deniz Aydın
 2. Talha Yakın
 3. Berkay Kartal
 4. Eren Tunalı
 5. Vefa Temel
 6. Berat Altındiş
 7. Eren Güler
 8. Uğur Kaan Yıldız
 9. Tuğbey Akgün
 10. Ramazan Keskin

Takımın tecrübeli isimlerinden olan İsmail Yüksek, Mehmet Erdem Uğurlu, Hasan Ayaroğlu ve Enver Cenk Şahin tesislere gelirken antrenmanda yer almadılar.

Furkan Emre Ünver ise sakatlığı nedeniyle tedavi gördüğü için idmanda yer almadı.

22 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    2.ligde bi dik yok, aynı takımı muhafaza et birkaç genç ekle alt yapıdan 20 puan farkla seneye tekrar 1. Ligdeyiz, Sakarya bu ligden yürüyerek çıktı biz uçarak çıkarız

    13
    29
 1. giden gider ama yönetim yönetim olacak teknik direktör sert olacak o kacakları son maçta sahaya çıkartacak taraftarın önüne ama neredeeee o yürekli adamlar.
  Taraftar burada oyuncuyu dövsün küfür etsin diye demiyorum görevlerini yapsınlar diye diyorum yönetim teknik adam ve futbolcu

  Bursaspor bitmiştir 9 senede herkes taraftar yönetici siyasetçi bitirmişlerdir. ( ben bişi yapmadım küfür etmedim diyen taraftarda olaylara sessiz kaldığı için suçludur.)

  17
  4
  1. @emrah yorumuna yanıt olarak

   Ya kardeşim kim kime zorla bişey yaptırabilir özgür bir dünyadasın hukuk var biraz akıllı yorum yapın ya
   olan olmuş ölen ölmüş kendimize bakalım yiğit nasıl ayağa kalkar onu düşünelim fareler girmiş deliğine

   19
   1
   1. @bursasporlu yorumuna yanıt olarak

    Gemi battı gitti.Önce terkeden hainleri Allah bildiği gibi yapsın,geride kalan ve kalacak gerçek timsahlara Allah yardımcı olsun.Yolları açık olsun.İnşallah batan gemi tekrar el birlği ile çıkar ve kurtulur.Camia kurtulur inşallah.

 2. Çıkın u17-u19 karmasıyla, bu saatten sonra 10 atsan ne olacak 10 yesen ne olacak. Olacağımız kadar kepaze olduk zaten.

  11
  2
 3. Elinden geleni yapma gayretinde olan,alın terini son damlasına kadar akıtan,kapasitesi ancak bu kadar olduğu için bizleirn beklediğini yapamayanalra söz yok.
  Fakaaaat işi,mesleği futbol olan gençler,oyuncular:Sizler paranızı aldığınız veya almak için kapı ve tapu gibi senediniz(sözleşmeniz) olduğu halde işiniizn gereğini hakkını vererek yapmadı iseniz YAZIKLAR OLSUN.
  Ama sizde bir kusur-suç var ise ,size bool sıfırlı sözleşmeleri imzalayan sözde yönetici,özğünde ihanetin merkezi olan şeref,haysiyet semtinden uzak,karakter,kişilik,vicdan,adalet kavramalrından nasipsizlerde suç

  7
  1
 4. Bu duruma düşüncesinin tek sebebi ; teksas denen cahil gurup ve teksas a yalakalık yapan diğer tribünler .hiçbir Anadolu takımında örneğin goztepe de inadina yali diye bagirilmiyor..her gurup diğer gruplarla organize bağırıyor.bizim tribün gerçekten tribün değil.cahil cühela topluluğu.. herkes kendine çeki düzen versin. Çorbacı teksas a kiyak yapmasin.haaa bu arada a.gucunun de taaaa…

 5. Herkes birşeyler yazıyor sinir ve üzüntüden ama bir dedikodu dolaşıyor ortalıkta daha doğrusu fanatik yazıyor bu sene düşme kaldırabilir buna göre son iki takım küme düşecekmiş eğer Menemen e yenilirsek sondan ikinci olur düşersek çok üzülürüz hiç olmazsa yenilmeyelim Menemen e !
  Umut fakirin ekmeği !

  4
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu