Bursaspor anlaşmayı açıkladı

Kulüp tarafından duyurulan gelişmeye göre, Arda Vekiloğlu’ndan boşalan koçluk görevine deneyimli koç Serkan Erdoğan getirildi. Erdoğan’ın yardımcısı ise geride bıraktığımız sezonda Galatasaray Doğa Sigorta’da görev alan Tutku Açık oldu.

Bursaspor Basketbol A.Ş.‘nin resmi twitter hesabından yapılan açıklama şöyle: “Başantrenörümüz Serkan Erdoğan ve yardımcı antrenörümüz Tutku Açık ile anlaşma sağladık!”

Bu yaz İsrail’de düzenlenen U20 Avrupa Şampiyonası’nda ve U19 Dünya Şampiyonası ve U18 Avrupa Şampiyonası’nda da 1999 jenerasyonunun koçluğunu yapan 40 yaşındaki basketbol adamının yardımcılığını milli takımda da Tutku Açık yapmıştı.

Erdoğan, koçluk kariyerine TOFAŞ Gelişim ile başlarken yeniden BSL’ye yükselen TOFAŞ’ın da yardımcı koçuydu. 40 yaşındaki isim son olarak Selçuklu Belediyespor’u çalıştırmıştı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Tek Basketbol biraz organize şekilde ilerliyor oda Limited şirket olduğu için ve başında şampiyonluk yaşatmış başkan var – bu sene hedef düşmeyelim yeterli bence- ama Fenerbahçe Efes TOFAŞ ile üst kademedeyiz Bursa Basketbol seyircisi iyi bir sezon geçirecek her maçı kazanamazsakda- Futbol’a gelince oyuncularımızı satıp 35’lik oyuncu alacaksak Düzüne gol yiyen İstanbul takımlarından TAHTA açılmasın ve borçlu olduğumuz futbolcularımızı ödeyiniz ki adamlar hırsla oynadınlar Bursaspor için- iki sene oynamamış bu takıma çamur atmışları istemiyoruz

    16
    2
  2. Tahta açıldımı tahta futbol tahtası değil basketbol tahtası açıldımı? Önemli çünkü tahta deyince herkes futbol anlıyor bilmiyorlarsa basketbol tahtasında kapalı bu sene en geç seneye Sakarya veya Trabzon gibi olacak basketbol da

    3
    4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu