Bursaspor Ankara’ya gitti

Bursaspor kafilesi deplasmanda oynanancak Ankaraspor maçı için karayolu ile Ankara'ya gitti.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ya şu Ali Akman işini çözün cidden bu çocuk bir kuruş dahi kazandırmadan giderse üzülürüm.Bursaspor büyük camia büyük takım daha ne Ali akmanlar yetiştirir çıkartır ama Ali kardeşim sen gerçekten biraz vefalıysan o sözleşmeyi uzatırsın ha tabi sana kalmış gidersende bitmeyiz ama adınıda iyi anmayız.

  69
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Resme bakılırsa çoktan gitmiş bile. Elindeki bardakla demek istiyor ki: Çaylar içildi, ceketler dikildi, hadi geçmiş olsun hepinize.

  2. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   İçimizden geçenlere tercüman oldun.. Vefanın İstanbul da semt olmadığını ali Akman dan ve tüm altyapıda yetişmiş olan topçular dan görmek istiyoruz..

  3. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Belli bir serbest kalma maddesi ile maaşı yükseltilerek sözleşme yapılırsa iki taraf için de kârlı olur. Ali ve para kazanır, takım da. Nasıl olsa talibi çok, kimse bonservise bakmaz alır. Hatta şöyle söyleyeyim, kaptırmak istemeyenler Ocak döneminde almak ya da ön sözleşme yapmak isteyecektir. O yüzden başkan vakit kaybetmeden konuyu bağlamalı artık.

   11
   1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Satılmamasından yanayım 2 sene daha bizde oynarsa çok iyi olur.Satmak kolay lakin o bölgeyi doldurmak zor ismail can çok fazla verim veremiyor hazır değil berat altındiş , eren güler ve batuhan kör tam hazır değil tamam mücadele ediyorlar ama fazla ayakta duramıyorlar onları hazırlamalıyız hazırlarsak aliyi gönderebiliriz ama devre arası veya sezon sonu gönderirsek diğer saydığım oyuncuları hazırlamadan o zaman sıkıntı yaşarız

 2. Maçı kesinlikle kazanacağız kimsenin şüphesi olmasın diğer takım hiç iyi oynamıyor maçlarını izledim.Organize olamıyorlar Bu maçı alıp çıkış yakalayacağız

  12
  1
 3. Haydi gençler, bu hafta yan pas – geri pas hastalığına kapılmadan içeri etkili merkez atakları ve kanat akınları ile rakibi bunaltalım. Bu ligin altında bir rakip ama maçı ciddiye alıp 3-4 atarız umarım. Dikkat hiç bir maç rakibi küçümsemeye gelmez hüsran olmasın.
  Haydi Bursasporum! Kazan, sevindir taraftarını…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu