Bursaspor anaerobik çalıştı

Ligin 25. haftasında deplasmanda B. Boluspor ile karşılaşacak takımımız bu maçın hazırlıklarına Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde yaptığı antrenman ile devam etti.

Teknik Direktörümüz Mustafa Er gözetiminde Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde gerçekleşen antrenman 1 saat 15 dakika sürdü.

Koordinatif ısınma hareketleriyle başlayan antrenman anaerobik çalışma ile tamamlandı.

Takımımız hazırlıklarına akşam saatlerinde  yapacağı antrenman ile devam edecek.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Cincon’la Atatürk stadında kupa yarı finalinde 2 penaltı golüyle 2-0’dan 2-5 almışlardı maçı ve birde 2-3 kupa finalinde almışlardı ve çok acı çekmiştik.
  Sanırım 2-5’lik yarı final maçıydı, ızdırap çekmiştik, tribünde ağladım oğlumda bana ağladı babam ağlama diye hüngür hüngür.
  Zaten çekmiştik kafaları koyacağız cincon’a diye.
  Hani o gün yenseydik hiç bişey de istemezdim hani.
  Sonra yanlış hatırlamıyorsam “İlker Meral” denilen hakem müsvettesine olanca kinimizle sokağa attık kendimizi maçtan sonra.
  Çekirge ye giden yolda Asi bi isyan aydınlattı Bursa’yı ve sonra sol gözümde polisin attığı bir madde patladı yığıldım kaldım, oğlum 6 yaşında babam kalk diye bağırıyor, geliyorlar seni tutuklayacaklar diyor yavrum.
  Derman yok kalkamadım, polisler geldi, alacaklar beni kaşım gözüm kan revan, O ara sarı-lacivert düz çizgili 2 delikanlı geldi ve Ankaragücü yazıyordu formaların da, polise s.ttir çekip beni oğluma verdiler.
  Yani şimdi demek istiyorum ki “ nasıl da koyduk cüncon’a bu akşam Ankaragücüm”.
  Bahtınız ve yolunuz açık olsun Başkent,
  Yüreğim serinledi bu akşam.
  Ne koyduk be Cincon’a.

  6
  1
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Hem de deli Hikmet Hocam koydu be. Fatih Hoca kıç üstü oturdu resmen. Severim Hikmet Hocayı. Tuncay Şanlı mafyası Ayhan Barışıcı ile birlikte yediler adamı Bursa’da. İşallah bi gün yeniden gelir. Delidir melidir ama, biliyo bu işi. Öyle Morinyo Yalçınları, Deli İb’oları falan topluca kese kağıdına koyup, şişirip de patlatır valla. Kıyas kabul etmez.

     1
     1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu