Bursaspor – amed SF biletleri hafta içi çıkıyor!

Bursaspor'un 5 mart Pazar günü saat 14:00'te Timsah Arena'da oynayacağı Amed Sportif Faaliyetler maçının biletlerinin satışa çıkacağı tarih netleşti.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu‘nun yaptığı toplantının ardından hafta içinde biletlerin satışa çıkartılması kararlaştırıldı.

1 Mart çarşamba günü biletlerin satışa çıkartılması kararı alınırken maç saatine kadar da bilet satışının devam edeceği belirtildi.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Her yeri Türk bayrağı ile donatalım yeter.
  Sonuçta deprem bölgesinden geldiler, herhangi bir taşkınlık yapmayalım. Geçmiş olsun pankartı açalım, her ne kadar birçoğu terör örgütü sempatizanı da olsalar içlerinde insan olanlar da var. Artık taşkınlığa gerek yok. Onlar taşkınlık yaptığında aman bir şey olmasın diyenler, biz taşkınlık yaptığımızda bize ceza yağdırdıkları için kulübe zarar vermeye gerek yok. Zaten kulüpte para da yok. Herkes kendi hedeflerine baksın. Bizim şu andaki hedefimiz ligde kalmak. Üst lige çıkmak gibi bir hayalimiz yok!
  Orada yapılanlar unutuldu sanılmasın ama şu an bunun sırası değil!

  69
  19
   1. @Orkun yorumuna yanıt olarak

    Bu kafayla herkesle düşman olup, herkese atar gider yapıp, futbolcumuzu döverek bu hallere düştük. Bizim önceliğimiz kendi takımımız, kimseye atar gider yapacak gücümüz yok. Atarını takımı yiyip bitirenlere yapsaydınız bu halde olmazdık. Şimdi birlik olma, yeniden güçlenme zamanı. Kulübe ceza yağdıracak taşkınlıkların kime ne faydası var? 1 lig daha mı düşelim?

    42
    6
 2. Bu maça herkesi davet edilmeli fenerlisi galatasaraylısı beşiktaşlısı trabzonlusu eskişehir sakarya kocaeli sayamadığım herkes bu maça çağrılmalı biz hep birlikte güçlüyüz bu sıradan bir maç değil bana katılanda olur katılmayanda tofaş tribünü de açarak o stadı full yapmamız gerek 45 bin kişi Tek Vatan Tek Bayrak için nefesimizin son hamlesine kadar haykırmak haydi Bursa 5 Mart hazırlanın

  14
  13
 3. Dişe diş kana kana intikam intikam deprem ayri intikam ayri bursaspor taraftari kendine yapilan iyiligide kotulugude unutmaz bu mac intikam alinacak

  6
  6
 4. 27 yıllık doğuştan beşiktaşlı olarak inegölden gelicem ilk maçta bursasporlu 16-17 yaşındaki çocuklara yapılanları görüp de bu maça gelip gırtlak patlatmayan bu ülkeyi sevmiyordur kaderde bursaspor diye bağırmak varmış hainlere karşı bursaspor diye de fener diyede bağırırım önce vatan sonra kendi aramızda rekabet

  6
  5
  1. @Unluhakan yorumuna yanıt olarak

   Olum sen bi İnbegöl’lü olarak doğuştan Beşiktaş’lı yapılmak suretiyle tanrının gazabına uğramışsın zaten. Kaderde Bursaspor diye bağırmak falan yok. Sakın bağırma Bursasor diye.

   3
   1
 5. 1-Amedspor taraftarı asla alınamalıdır,yoksa provaksyon ile sonraki maçlarda başımızı ağrıtacak haller yaşanır.

  2-Amedspor yöneticilerine mümkünse sahayı % 01 görecek yerden oturma verilmelidir.Nasılsa onlar herşeyi süper gördükleri için daha geniş perspektifli yerlere ihtiyaç duymazlar.
  3-Bursaspor taraftarının arasına sızacak,yeşilbeyaz renkli kıyafet yada forma giyecek amma provakatörlük yapacaklara da çoook dikkat etmek lazım.
  4-ASIL DİKKAT BİZLERDE OLMALI.Sahaya ne olursa olsun asla yabancı madde atılmamalı,atmak isteyene engel olunmalıdır.
  Sinkaflı sözler asl söylenmemelidir
  6222 Sayılı sporda şiddet yasasına girecek fiiillerden uzak kalmalıyız.
  TEK VE DEVAMLI BURSASPORA TEZAHÜRAT VE DESTEK VERMEK OLMALI.HEDEFİMİZ GALİBİYETSE BAŞKA YOLU YOK.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu